Skocz do zawartości

Yamaha RX-V4A za 4399 z dostawą


Andos

Recommended Posts

Sytuacja z amplitunerami do kina domowego jest bardzo słaba. Niestety nie ma jasnych informacji, kiedy pojawią się wyczekiwane "wieloknałówki" -śledźcie naszą witrynę, to będzie pierwsze miejsce jak się coś pojawi...

Ze stereo jest trochę lepiej, więc ostatecznie można próbować zmienić kierunek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja na rynku amplitunerów kinowych jest bardzo zła. Czy to dobry deal? Powiedział bym że tragiczny. To amplituner który normalnie kosztuje 3000 zł a gdyby nie było pandemii kosztował by 1800-2300 zł. Ale z drugiej strony ktoś go ma od ręki tak? Nie wiem tylko czy nie wyjdzie tanie jechac po niego do Niemiec.

Mam nadzieje że jak rynek się ustatkuje to zapamięta tego typu oferty.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, S4Home napisał:

Sytuacja na rynku amplitunerów kinowych jest bardzo zła. Czy to dobry deal? Powiedział bym że tragiczny. To amplituner który normalnie kosztuje 3000 zł a gdyby nie było pandemii kosztował by 1800-2300 zł. Ale z drugiej strony ktoś go ma od ręki tak? Nie wiem tylko czy nie wyjdzie tanie jechac po niego do Niemiec.

Mam nadzieje że jak rynek się ustatkuje to zapamięta tego typu oferty.

Piotr

Zapamięta tylko na chwilę a później znowu wszystko wróci do normy. Każde wydarzenie jest krótkotrwałe. 

Cena za RXV4a jest bardzo wysoka i jest to pewna przesada uważam. Ale, ten kto chce sprzedać to urządzenie za tyle, to raczej nie z Polskiej siatki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten model

https://allegro.pl/oferta/yamaha-rx-v4a-nowy-vat23-od-reki-24h-gratis-hdmi-11269979761?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=wybrane&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Sprzęt+audio,+satelitarny+oraz+słuchawki&ev_campaign_id=1454209333&gclid=Cj0KCQjw5JSLBhCxARIsAHgO2SdZkQv3vnuanOxNesAy9OJrskyY6-ftVbelf_q6HM4cs3U7rlfz8KAaApjPEALw_wcB

 

Uważam że to już powinno zostać zapamiętane. Jasna sprawa każdy może wystawić cenę jaką chce. Ale po prostu są granice 

Patrząc że jest to zapewne import jak mówicie to ma 100 procent przebicia. 

Jeśli mieszka blisko granicy z Niemcami to złoty biznes.

Tak czy siak autorze wątku. Nie kupuj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Musimy przyjrzeć się tej sprawie. Patrząc na kartony, niektóre są porozrywane, boki opakowań są zmatowiałe oraz występują jakieś podejrzane naklejki...Nie jest to z pewnością pewne miejsce na zakup.

Karton to pół biedy. Ale cena. To powinno odstraszyć.

Z tym że gość je ma.

Wszystkie Yamahy i to duże ilości. Nawet Yamaha RX-A2A.

wyprawa za zachodnią granice była czymś większym niż Matiz

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, S4Home napisał:

Karton to pół biedy. Ale cena. To powinno odstraszyć.

Z tym że gość je ma.

Wszystkie Yamahy i to duże ilości. Nawet Yamaha RX-A2A.

wyprawa za zachodnią granice była czymś większym niż Matiz

Piotr

Popyt jest w dalszym ciągu. Mnie jako konsumenta zastanowiłyby te kartony, bo wygląda to jakby pozbierał ten "PAN" te sprzęty z jakiś niemieckich outletów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Popyt jest w dalszym ciągu. Mnie jako konsumenta zastanowiłyby te kartony, bo wygląda to jakby pozbierał ten "PAN" te sprzęty z jakiś niemieckich outletów...

Te porysowania mogły wyjść podczas transportu. Ten model chyba nie występował w outletach. Jest go na to za mało.

No i gość wspomina o 3 letniej gwarancji.

Jeszcze 200 zł za transport :/

5 godzin temu, Sylwek75 napisał:

Za naszą zachodnia granicą tez aż tak różowo nie jest. Ja np. chce kupić Yamahe RX-V6A w jednym z niemieckich sklepów, odpisali mi, że z przesyłką to koszt 736EUR, a czas oczekiwania od 2 do 5 tyg. pod warunkiem, że wpłacę pieniądze.

Sylwek

No to jak nie różowo?

Z transportem masz taniej o 700 zł niz u nas. Nie mówiąc o tych "dostępnych ofertach"  gdzie cena sięga 5K

2 tygodnie to nic. w PL sa salony które do tej pory nigdy nie miały 6A na stanie.

A był tez czas że sprzedaż 6A była tylko w zestawie z kolumnami w Polsce.

Więc uwierz to jest różowa oferta :)

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...