Skocz do zawartości

Które kino wybrać ?


Andos

Recommended Posts

Tydzień temu poprosiłem o poradę jakie kino wybrać. Byłem nastawiony nawet na 9 tys złotych. Zaproponowano kilka zestawów Denona AVR X1600h w połączeniu z Q Acoustic 3050i/3010i/ 3090ci + Klipsch R12sw, Yamaha RX V4a + Heco Aurora 700/300/Center 30 + Sub 30a. Denon X 2700 , +QAcustic 3050i, ELAC F6.2, Monitor Audio Bronze 200. Propozycje były - gorzej, że amplitunery nie są dostępne i tylko Chińczycy wiedzą kiedy się pojawia na rynku. Zdesperowany znalazłem w Media Markt zestawy o połowę tańsze, ale dostępne od ręki. ENON AVR-X2700H + Wilson Raptor 7/1/Vocal Czarny - 6197 zł., DENON AVR-X1600H DAB + Wilson Movix 5.0 Czarny - 4198 zł, YAMAHA MusicCast RX-V4A + Pure Acoustics Nova 6 Czarny - 3358 zł ( Z EKSPOZYCJI ),  YAMAHA MusicCast RX-V485 + NS-F51/NS-P51 Czarny - 3397 ZŁ, (Z EKSPOZYCJI),  YAMAHA MusicCast RX-V4A + NS-F51/NS-P51 Czarny - 4297 zł,  ( Z EKSPOZYCJI ) YAMAHA MusicCast RX-V4A + NS-F51/NS-P51 Czarny  ( Z EKSPOZYCJI ). Nie mogę czekać - muszę się zdecydować. Pomóżcie. Salon 24 m2. 30 % to słuchanie muzyki. Będę wdzięczny za konkretne wskazówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Andos napisał:

Nie mogę czekać - muszę się zdecydować

 

9 godzin temu, Andos napisał:

DENON AVR-X2700H + Wilson Raptor 7/1/Vocal Czarny - 6197 zł.

No to nie masz wyboru bo ten jest znacznie ciekawszy od reszty.

Ale mamy X1600 Denona od ręki dostępnego. Złożymy Ci set z kolumnami. Lepszy.

Właśnie na Aurora, QAcustic.

Napisz do mnie na PW

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...