Skocz do zawartości

Bezprzewodowe słuchawki do gier z mikrofonem [800 zł]


Recommended Posts

Dzień dobry,


szukam wygodnych bezprzewodowych słuchawek do 800 zł. Przeznaczenie to przede wszystkim gry 95% i muzyka/seriale 5%. Czasem mam je na głowie kilkanaście godzin, dlatego zależy mi na wygodzie i na tym, żeby przetrwały jak najdłużej, moje obecne Hyperx Cloudy nadal działają po 7 latach, ale czas na zmiany. Jakość dźwięku nie jest najważniejsza, bo w przyszłości mam zamiar kupić głośniki stereo w podobnym budżecie do muzyki i filmów, a te słuchawki bezprzewodowe będą do gier – głowie LoL i rozmów discord, ts3. Mikrofon w miarę przyzwoity jest mile widziany, ale nie konieczny, bo posiadam stojący.

 

Parametry w kolejności od najbardziej pożądanych:

  1. Wygoda, komfort, lekka waga
  2. Trwałość, jakość wykonania
  3. Jakość dźwięku i połączenia
  4. Czas pracy na baterii
  5. i później cała reszta – nie zależy mi na dźwięku 7.1, obecności regulatora głośności itd.

 

Moja karta dźwiękowa to Audio SC 8000.

 

Prosiłbym o nakierowanie, dużo, dlatego szukam pomocy w określeniu najlepszych z tych słuchawek. Nie ma sensu porównywać słuchawek różniących się o kilkaset złoty, dlatego najważniejszym kryterium niech będzie stosunek cena/jakość, albo dlaczego warto dopłacić parę stówek.

300+ zł:

  • HYPERX Cloud Stinger Wireless
  • HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Wireless
  • Logitech G435

400+ zł:

  • Corsair Gaming HS70
  • Marshall Major III Bluetooth
  • Fresh N Rebel Clam Storm Grey
  • SteelSeries Arctis 1 Wireless
  • HyperX Cloud Flight

500+ zł:

  • Cooler Master MH670
  • 600+ zł:
  • LOGITECH G935
  • Asus ROG Strix GO 2.4
  • SteelSeries Arctis 7

700+ zł:

  • HyperX Cloud Flight S
  • HyperX Cloud II Wireless + 7.1
  • Razer Thresher
  • SteelSeries Arctis 9
  • Corsair Virtuoso
  • LucidSound LS35X

800 zł:

  • Sennheiser GSP 370
  • Astro A50
  • Audio-Technica ATH-G1WL (brak w sprzedaży, widzę tylko po 1000 zł)

Osobiście zastanawiam się nad Logitech G435 bo są dopiero po premierze i bardzo lekkie 165g. Dalej z lepszym mikrofon, ale o 100g cięższe Arctis 1. Najchętniej wybrałbym model ATH-G1WL lecz nie mogę znaleźć bezprzewodowych w cenie 800 zł.

 

Jeśli znacie jakieś słuchawki których nie wymieniłem to proszę o odpowiedź, może jest jakaś premiera niedługo - mogłem pominąć któreś interesujące.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem Ci właśnie zaproponować model ATG G-1. To jedna z najciekawszych propozycji dla graczy. Pocieszę Cię, ten model jest u nas dostępny :)

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-gamingowe/audio-technica-ath-g1.html

Możesz więc kupić je online, sądzę że nie będziesz zawiedziony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 13.10.2021 o 23:14, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Witam,

Chciałem Ci właśnie zaproponować model ATG G-1. To jedna z najciekawszych propozycji dla graczy. Pocieszę Cię, ten model jest u nas dostępny :)

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-gamingowe/audio-technica-ath-g1.html

Możesz więc kupić je online, sądzę że nie będziesz zawiedziony.

@Top Hi-Fi & Video Design

Wireless https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-gamingowe/audio-technica-ath-g1wl.html wiadomo kiedy będą dostępne? Mniej więcej kiedy będzie dostawa albo czy w ogolę jeszcze są w sprzedaży. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, rafal445 napisał:

 

@Top Hi-Fi & Video Design

Wireless https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-gamingowe/audio-technica-ath-g1wl.html wiadomo kiedy będą dostępne? Mniej więcej kiedy będzie dostawa albo czy w ogolę jeszcze są w sprzedaży. 

Mamy, są :)

Można zamówić chociażby online albo zadzwonić do dowolnego Tophifi. Wiadomo, że stany nie są duże, więc warto się pospieszyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...