Skocz do zawartości

Amplituner - Netflix 4K


Jespers

Recommended Posts

Witam, 

Posiadam aktualnie amplituner Yamaha - RX-V673, niestety nie wspiera on 4K oraz innych najnowszych technologii, które posiada mój telewizor - OLED55GX3LA. 
Do amplitunera mam podlaczony zestaw Klipsch 5.1 2x F1, 1xC1, 2xB2 + jakis tam subwoofer..
Jaki muszę mieć budżet, aby kupić używany amplituner, który w pełni wykorzysta technologie tego telewizora i nie zepsuje dzwieku z tych glosnikow? Czy jestem w stanie wyrwać coś w kwocie 1500 zł, oczywiście używanego ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, LBX Systemy Audio napisał:

Cześć,

możesz rozwinąć? Podłączasz konsole? O jakich technologiach piszesz?

Piotr

 

 

Mam na myśli glownie technologie netflixa oraz te wykorzystywane w filmach (podlaczony będzie do komputera, z niego tez heda leciec filmy) ,  np dolby vision no i pelne 4K, telewizor ma 120mhz, ale nie wiem czy az tak uda sie zaszalec z ampli.. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder zostaw wpięty do ampli. Tylko sam komputer/konsolę wepnij bezpośrednio do TV. Pozwoli Ci to korzystać z tych technologii, o których pisałeś wcześniej.

W ustawieniach TV audio po ustawieniu wyjścia audio ARC dźwięk wyjdzie na to złącze nawet wtedy, kiedy sygnał źródłowy podawany jest na inne gniazdo HDMI.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...