Skocz do zawartości

Pierwsze urządzenie audio do mieszkania


Iza Głowacka

Recommended Posts

Witam, jestem już totalnie zagubiona w szukaniu poradników. Liczę że może ktoś będzie miał dla mnie jakąś podpowiedź. Potrzebuje urządzenia do słuchania muzyki w pomieszczeniu 25m^2. Mam budżet około 2000. Nie pogardziła bym czymś używanym. Miejsca mam sporo więc o to się nie muszę martwić. Nie jestem audiofilem ale jednak różnice potrafię dostrzec więc gdyby dało się znaleźć coś przyzwoitego w tej cenie to byłoby super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomek4446 napisał:

Z czego chcesz słuchać muzyki ? CD . stream , gramofon ? Czy to urządzenie to może być : wzmacniacz , kolumny , źródło ?

Myślałam nad kolumnami jednak nie wiem czy zmieszczę się w budżecie. Słuchać będę pewnie głównie przez bluetooth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tomek4446 napisał:

Ze względu na budżet jesteś skazana na sprzęt używany , co nie jest niczym złym. Sam mam w 80 % takowy i nie narzekam :) 

Jutro zobaczę co tam jest ciekawego na portalach aukcyjnych. Myślę , że forumowicze się włączą w pomoc i coś wykombinujemy :) 

Używany mi w ogóle nie przeszkadza. Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Tylko sprzęt używany. 

Masz jakiś komis pod ręką?

Bo tu wybór jest. 

A jeśli ma to być bluetooth za 100 zł dokupisz odbiornik który podłączysz pod wzmacniacz. 

Pytanie tylko co szukasz? Coś miałaś do tej pory? U kogoś coś słuchałaś w salonie jakimś?

Piotr

Nie miałam do tej pory nic, muzyka tylko na słuchawkach. Nie słuchałam, nie jestem pewna gdzie znaleźć takie miejsce. Co do komisu to mieszkam w Bydgoszczy ale jestem bez samochodu więc musiałabym kombinować żeby jakoś ten sprzęt przetransportować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komis jest sprawdzony , możesz pogadać o wypożyczeniu na odsłuch w domu :

https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-stereo-cambridge-audio-azur-550a-pilot-11056878211

https://allegro.pl/oferta/duze-kolumny-stereo-podlogowe-uzywane-heco-11191100055

zadzwoń do właściciela i pogadaj co może Ci polecić w Twoim budżecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To komis który udzielał się keidyś tutaj na forum. Z tego co pamiętam to jest on mocno do dogadania.

Ewentualnie odwiedź masz w bydgoszczy salon audio posłuchaj po prostu kilku zestawów w granicach do 6K. Potem nam powiedz który Ci spasował najbardziej to zaproponujemy coś podobnego tylko z uzywek.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...