Skocz do zawartości

Kino domowe do salonu do 10 tys


Darknez

Recommended Posts

18 godzin temu, Darknez napisał:

Tutaj przy odsłuchu słyszałem też o jakiejś piance wygłuszającej naklejajacej na ścianie za głośnikiem jeżeli jest blisko i to ponoć pomaga.

Są takie pianki, ale żeby to zadziałało jak pułapka basowa musi być odpowiednio grube - więc raczej naklejanie odpada. Według Twojego zaznaczenia na zdjęciu wygląda mi na jakieś 40cm od ściany tylnej - tyle mniej więcej potrzebne by było pianki/wełny żeby zrobić pułapkę. Te naklejane uporządkują średnie i wysokie tony z niskimi cudów nie zrobią. Na razie spróbuj wypożyczyć sprzęt i zrób testy w domu. Nie zwróciłem uwagi na fakt że nie masz też amplitunera, a z tym teraz krucho na rynku, no nie pozostaje nic jak być w kontakcie z branżą.

Czy ja dobrze myślę: przy tym prawym "rogu" są drzwi balkonowe? Jeżeli tak to za bardzo do przodu z kolumną nie pojedziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wybór padł na zestaw 5.1 Monitor audio Bronze 500 + centralny c150 + tylne bronze 50 + sub w10 6G oraz amplituner Denon x2700h.

Jestem ogólnie zadowolony z wyglądu  jak i z dźwięku, chociaż dźwięk na początku wydawał się nie do końca satysfakcjonujący, ale głośniki im więcej grają tym dźwięk jest już co raz lepszy. Jak widać wszystko się ładnie pomieściło i komponuje się z całością.20211102_194415.thumb.jpg.3919220f72e2d595445c16e96fc38b31.jpg

Dziękuję za porady i komentarze.

 

Edytowano przez Darknez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...