Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, a jednocześnie od niedawna zajmuję się sprzętem. W grudniu zakupiłem sprzęt, jest to: Denon AVR-2809 + Denon DVD-1800BD + JBL ES100 + inerkonekt Hama Metall 2RCA 0,75m. Wiem, że nie jest to sprzęt stereo, ale póki co nie mam, ani projektora, ani reszty głośników, więc pytam w tej częsci forum. Ze sprzętu jestem zadowolany, jednak do głośników dziś mam zwykłe miedziaki z MM. Chciałbym kupić kable, kwota, którą mogę przeznaczyć to ok 500. Mam na oku QED Silver Anniversary XT bi-wire + na jednym końcu każdego banany. Proszę o pomoc, mieszkam w Warszawie, więc nie ma problemów jeśli chodzi o dostępnośc czegokolwiek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ja mam propozycje: zeszloroczny zwyciezca what hi fi -Chord Carnival Silver Screen- kabel ktory pobil-Qed Anniversary Silver XT po 3 latach panowania oczywiscie w tej samej kategorii cenowej... aczkolwiek jesli bi wire to sam zastanawiam sie nad polaczeniem: na niskie Chord a na wysokie i srednie Qed........inad tym polaczeniem zastanawiam zeby wyciagnac z moich "new" glosnikow co najlepsze....i tu chcialbym aby ktos bardziej obeznany moze wtym temacie sie dolaczyl.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...