Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, a jednocześnie od niedawna zajmuję się sprzętem. W grudniu zakupiłem sprzęt, jest to: Denon AVR-2809 + Denon DVD-1800BD + JBL ES100 + inerkonekt Hama Metall 2RCA 0,75m. Wiem, że nie jest to sprzęt stereo, ale póki co nie mam, ani projektora, ani reszty głośników, więc pytam w tej częsci forum. Ze sprzętu jestem zadowolany, jednak do głośników dziś mam zwykłe miedziaki z MM. Chciałbym kupić kable, kwota, którą mogę przeznaczyć to ok 500. Mam na oku QED Silver Anniversary XT bi-wire + na jednym końcu każdego banany. Proszę o pomoc, mieszkam w Warszawie, więc nie ma problemów jeśli chodzi o dostępnośc czegokolwiek.

Ten Qed do dobra propozycja na początek ale ostatnio "wypuściłi" chyba jakiegoś rewelacyjnego nastepcę XT w wersji single wire.
Też parę lat temu zaczynałem od kabli tej Firmy.

Ciekawą propozycją są kable LINN K20 CABLE!!! Metr bieżący powinien kosztować 26 zł. Bardzo ciepła barwa dźwięku, dość szczegółowe, ja ich używam w połączeniu Dali IKON 7 oraz YAMAHA DSP-A1 i jestem bardzo zadowolony!!!

Dziękuje za odpowiedzi i mam jeszcze pytanie czy ktos mial stycznosc z kabalmi AudioQuest Type 8 bi-wire, albo QED Profile Silver 12?

Odświeżam temat, bo miałem trochę zawirowań z kupnem QEDa i jeszcze go w końcu nie mam, a doszedł jeszcze jeden konkurent co powiecie o kablach DNM Reson LSC MkII?

Ja mam propozycje: zeszloroczny zwyciezca what hi fi -Chord Carnival Silver Screen- kabel ktory pobil-Qed Anniversary Silver XT po 3 latach panowania oczywiscie w tej samej kategorii cenowej... aczkolwiek jesli bi wire to sam zastanawiam sie nad polaczeniem: na niskie Chord a na wysokie i srednie Qed........inad tym polaczeniem zastanawiam zeby wyciagnac z moich "new" glosnikow co najlepsze....i tu chcialbym aby ktos bardziej obeznany moze wtym temacie sie dolaczyl.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować