Skocz do zawartości

Jaki zestaw stereo do max 10 tyś złotych?


Dawid75

Recommended Posts

1 godzinę temu, S4Home napisał:

"Jak mówię tych kolumn nie słuchałem." 

oraz 

"Myślę że w cenie 20K znajdziesz bez problemu coś lepszego." 

Zauważam tu pewną sprzeczność. Jeśli Pan ich nie słuchał, to nie może Pan stwierdzić, że w zakładanym budżecie znajdę coś lepszego 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Dawid75 napisał:

Zauważam tu pewną sprzeczność. Jeśli Pan ich nie słuchał, to nie może Pan stwierdzić, że w zakładanym budżecie znajdę coś lepszego 😁

Odsłuchaj je. A Później ja ci polecę inne :)

Chodzi mi o budowe. Po prostu wiem czego się po nich spodziewać.

Ale widzę że jesteś na nie mega zajawiony. Wieć żadne posty tego nie zmienią. Mało tego jesli teraz ktoś napisze że warto to zadziała mega pobudzająco :) znam to.

Dlatego jestem za abyś je przetestował.

Piotr

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Odsłuchaj je. A Później ja ci polecę inne :)

Chodzi mi o budowe. Po prostu wiem czego się po nich spodziewać.

Ale widzę że jesteś na nie mega zajawiony. Wieć żadne posty tego nie zmienią. Mało tego jesli teraz ktoś napisze że warto to zadziała mega pobudzająco :) znam to.

Dlatego jestem za abyś je przetestował.

Piotr

 

 

 

Nonsens, na nic nie jestem "zajawiony" i podchodzę do tematu całkiem na chłodno. To nie zakup kilograma ziemniaków i musi być przemyślany. 😁

Widzę, że jest Pan sprzedawcą sprzętu audio i chętnie zapoznam się z Pana propozycjami, więc jeśli ma Pan coś co wpisuje się w moje oczekiwania w budżecie do 20 tys (chyba że coś tańszego też potrafi dobrze zagrać), to poproszę o przesłanie oferty. Może być na priv. 

Przypomnę, zależy mi na brzmieniu a nie interesuje mnie wygląd i jakikolwiek snobizm związany z marką lub wysoką ceną. 

Pozdrawiam 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Na Temat Audio napisał:

Jeśli ma dobrze zagrać w budżecie do 20k zł to proszę odsłuchać Opera Seconda SE ze wzmacniaczem Musical M5si i odtwarzaczem Bluesound Node. Myślę, że będzie Pan bardzo miło zaskoczony.

Pozdrawiam,

Michał

Dzięki za podpowiedź, a gdzie to wszytko można odsłuchać w jednym miejscu, jako cały zestaw? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2021 o 09:20, Dawid75 napisał:

Nonsens, na nic nie jestem "zajawiony" i podchodzę do tematu całkiem na chłodno. To nie zakup kilograma ziemniaków i musi być przemyślany.

Bardzo dobrze!

Dnia 22.10.2021 o 09:20, Dawid75 napisał:

Widzę, że jest Pan sprzedawcą sprzętu audio i chętnie zapoznam się z Pana propozycjami, więc jeśli ma Pan coś co wpisuje się w moje oczekiwania w budżecie do 20 tys (chyba że coś tańszego też potrafi dobrze zagrać), to poproszę o przesłanie oferty. Może być na priv. 

A jakie to obecnie oczekiwania?

Bo bylo "Muzyka jakiej słucham to rock, folk, instrumentalna, filmowa i zasadniczo każda dobra muza. "

Co już odsłuchałeś i co Ci się podobało a co nie? To chętnie podam propozycję.

Dnia 23.10.2021 o 16:52, Dawid75 napisał:

Dzięki za podpowiedź, a gdzie to wszytko można odsłuchać w jednym miejscu, jako cały zestaw? 

Blusound nie mamy. Ale reszta jest. Podłączymy inny streamer.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...