Skocz do zawartości

Wzmacniacze firmy Rotel z serii A (A10..A14) - z czym się dobrze zgrywają?


Tweeter2016

Recommended Posts

Jeszcze Was pomęczę pytaniami :) 

Chciałem zapytać o wzmacniacze Rotela z serii A czyli od A10 do A14 (nie wiem czy są inne). Firma dość mało znana i chyba nieco niszowa (??). Czy to jest coś z tej samej półki co Marantz? O Marantzach jest sporo opinii, recenzji/testów, artykułów i więcej sprzętu na rynku, a o Rotelu rzadko jest mowa (z moich obserwacji, może nie mam racji).

Trzy pytania:

1) Z jakimi kolumnami najlepiej "zgrywają" się Rotele A11, A12?? Z czym najlepiej współgrają?

Czy przykładowo taki A11 dobrze zgra się z którymiś z kolumn: KEF LS50? Fyne Audio F500? KEF Q350? Dynaudio Emit 20 lub Excite 18?

2) Do odsłuchu jakiej muzyki się najlepiej nadają?

3) Co sądzicie o tej marce? (brzmienie, jakość wykonania, niezawodność).

Dzięki za Wasze opinie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zakładać kolejny wątek, zapytam o to samo, tylko zamiast wzmacniaczy Rotel, tym razem zainteresowała mnie firma TEAC...

Co sądzicie o TEAC AI-301DA-X?? (jest teraz promocja na zestawy TEAC AI-301DA-X + Audio Pro Link1). Dobry kierunek? Słyszałem, że grają dość neutralnie.

Jak to brzmi? Z jakimi kolumnami najlepiej się dogaduje? I do jakiej muzyki jest polecany szczególnie?

Dzięki!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...