Skocz do zawartości

Słuchawki dla nastolatki


Recommended Posts

Z dwoma telefonami też powinno się udać. Ale najczęściej chodzi o taką sytuację gdy oglądamy TV słuchając dźwięku na słuchawkach lub gdy słuchamy muzyki z komputera i jesteśmy połączeni równocześnie z telefonem. Kiedy ktoś dzwoni, słyszymy w słuchawkach dźwięk informujący nas o tym. Wtedy możemy odebrać połączenie.

Lub gdy słuchamy muzyki z jednego urządzenia. Po wstrzymaniu jej można słuchać z drugiego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest problem wiódł ślepy kulawego. Ja nie używam słuchawek, córka nie interesuje się jakością dźwięku. Na szczęście, dzięki @MobyDick jest szansa kładki nad przepaścią pokoleniową.

Odrobinę niepokoi mnie tylko, że nie dostałam rachunku za odprawę celną 🤔.

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Asia napisał:

Odrobinę niepokoi mnie tylko, że nie dostałam rachunku za odprawę celną

Poświadczone zgłoszenie celne:

 tak napisano w pdf-ie

"2. Do wygenerowania dokumentu należy przygotować numer przesyłki oraz wysokość kwoty
należności celnopodatkowych pobranych przez Pocztę Polską przy odbiorze przesyłki
."

Jesli poczta nie pobrała opłaty to nic nie musisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Asia napisał:

Jakoś bym była spokojna po uiszczeniu daniny.

Możesz być spokojna. sprawdź tylko pocztę elektroniczną czy nie ma powiadomienia. Choć jak by było powiadomienie o opłacie to nie otrzymałabyś paczki. W tym kraju to loteria. Zamawiałem cztery razy z tego samego sklepu w Kanadzie / ostatnio dwa m-ce temu /wkładki , igły do wkładek , paski do gramofonu i tylko raz w ubiegłym roku zapłaciłem cło. Zamawiałem także do drapaka części z Australii i nic. To samo z zamówieniem z USA filtrów do listew , cztery zamówienia i bez żadnych opłat. A za UMiK-a z Hongkongu mnie tak skasowali, że do dzisiaj mnie boli :)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, J4Z napisał:

Tomek Ty ile płaciłeś?

Kupiłem bezpośrednio z MiniDSP

https://www.minidsp.com/products/acoustic-measurement/umik-1

Całość wyszła 105 $ i nie przewidziałem , że dowalą mi jeszcze coś koło 170 zł cła.

A powinienem kupić tam , gdzie pomny doświadczeniem z Umikiem kupiłem DSP czyli 

https://blackdotaudio.eu/minidsp-umik-1-mikrofon-pomiarowy-usb-z-plikiem-kalibracyjnym,236,10777.html

ale nie zaśmiecajmy może już wątku Asi , bo jak się wkurzy , to obaj będziemy musieli szukać nowego Forum :) 

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie :) od stosunkowo niedawna AliExpress jest płatnikiem Vatu w Polsce. Vat jest wliczony w cenę i są co do tego informacje na stronach sklepów. Wprowadzenie tego opodatkowania spowodowało oczywisty wzrost cen. Wcześniej losowo można było spotkać się z nałożeniem tej daniny plus dodatkowe koszty celne. Teraz jest to automatyczne i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Sprawa stała się jasna i klarowna. W przypadku zakupów detalicznych cło z zasady nie było pobierane, tylko Vat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade Audio TWS-y realnie działają do 5,5 godziny na jednym naładowaniu. To zupełnie niezły wynika jak na niewielkie słuchawki tego typu z DSP. Na Meizu u mnie skórzany pasek tworzył jednak bardziej regularny promień. Musiałem go nieco zdeformować, aby zwiększyć pojemność na głowę.

Do Jade Audio nie było dołaczonych SpinFit-ów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kraft napisał:

Czy to jest zaraźliwe?

To zupełnie normalny wygląd słuchawek z elementami z ekoskóry po jakimś czasie używania na skutek kontaktu z sebum które wytwarzamy. Pady są z zasady wymienne. W przypadku elementu wyściółki na opasce często pozostaje tylko oskrobać je z resztek tego co obłazi. Skóra naturalna jest pod tym względem znacznie trwalsza. W Maizu HD60  opaska nagłowna od wewnątrz jest wyłożona materiałem, na zewnątrz jest pasek ze skóry naturalnej, a pady są ze skóry proteinowej i są one łatwo wymienne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem się o SpinFity, bo to znacznie lepszej jakości tipsy od tych które są na wyposażeniu standardowym. Od jakiegoś czasu w sklepie firmowym dodają do nich oemowy komplet 4-rech par w różnych rozmiarach. 4 sztuki takich wkładek ( w jednym rozmiarze ) kosztują w opakowaniu detalicznym około 50 zł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...