Skocz do zawartości

Słuchawki dla nastolatki


Recommended Posts

Dnia 26.11.2021 o 11:55, Asia napisał:

W poniedziałek dotarły Meizu. Wyglądają super, fajne etui podróżne. Jeszcze nie wypróbowane bo to jednak prezent od Świętego Mikołaja.

Nie pisałem nic wcześniej ale czytałem  wątek i zachęcony również zamówiłem Meizu HD60 wersję orange (dla córki oczywiście).

Paczka przyszła, żadnej dopłaty celnej nie musiałem jak dotąd robić. Potwierdzam że są fajne i nawet chwilę posłuchałem.

W pierwszej chwili (wiadomo nie wygrzane jeszcze) miałem skojarzenie z ATH 30bt chociaż Meizu ma chyba lepszy tzw. 'punch'. Ogólnie bardzo przyjemnie i chyba się skuszę na kolejny egzemplarz bo w domu nagle strasznie wzrosło zapotrzebowanie na słuchawki.

Mam tylko pytanie czy ktoś wie jak zmienić na angielski lub wyłączyć komunikaty. W tej chwili są po chińsku. Instrukcja niestety nic nie mówi na ten temat. Jeszcze jedno - nie sprawdzałem mikrofonów. Czy dobrze spełniają zadanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dźwięk to jest to raczej szkoła słuchawek Creative Aurvana wokółusznych. Podobny rodzaj materiału membrany. Do tego ten sam konstruktor z tego co wiem z Fostexa. Wydają się w tej kwestii kolejną ewolucją. Ich poprzedniki przewodowe nauszne HD50 zbierały bardzo dobre opinie przy cenie na poziomie 400zł i nieco bardziej luksusowym wykonaniu. A bas po wygrzaniu przetworników potrafi zabić dynamiką. Czasem aż za bardzo. Da się to jednak opanować lekko odchylając obudowy przetworników. Mają bardzo rozrywkowe brzmienie, dobrze sprawdzające się poza domem. Obawiam się ze chińskie komunikaty trzeba po prostu traktować jak sygnały dźwiękowe. Do rozmów telefonicznych ich nie używałem. Jednak umieszczenie mikrofonu w słuchawce zwykle sprawia  że dźwięki są zbierane mocno z otoczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...