Skocz do zawartości

Teraz czas na...


PSV !!!

Recommended Posts

Witam was wszystkich,

Mam jakiś ten tuner, no i teraz czas przyszedł na Cd. Nie będe miał za dużej sumy bo tylko 200zł ale zawsze za to jakis sprzęt można kupić.
Szukałem już coś i narazie takie modele znlazłem:

http://www.allegro.pl/item564634228_harman_kardon_hd710.html
http://www.allegro.pl/item561583568_sony_c...e320_pilot.html
http://www.allegro.pl/item556848228_kenwoo...a_taniocha.html

Co myślicie o tych sprzętach, jak nie te to jakie czekam na propozycje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Harman Kardon - popatrz na komentarze tego handlarzyny szrotowiskiem z Germanii i sobie odpuść bo masz wielkie ryzyko wtopy kasy.

2. Sony - chyba nie handlarzyna. Z tych trzech linków w tym bym zaryzykował ale nie do końca bo za dużo kasy koleś chce.

3. Kenwood - u tego pana "kazzan22" to ja już wtopiłem kasę w zeszłym roku na wiosnę za Sony CDP 690. Padalec i jego podkręcany laser zdechł po tygodniu.A zapłaciłem też podobną kwotę. No ale za frajerstwo trzeba płacić. Po drugie chcieć TAKIE pieniądze za najniższy model Kenwooda co gra podobnie jak Clatronic z hipermarketu to trzeba mieć tupet typowego zbieracza elektronicznego złomu za Odrą. Acha! Jeszcze jedno - złomiarz to on jest ale na retuszowaniu zdjęć zna się bardzo dobrze. Na zdjęciu sprzęt Miss World a po otwarciu paczki kolana się uginają.

Tak więc szukaj Kolego i bądź cierpliwy. A jak coś ci wpadnie w oczko to puszczaj linka to się ustosunkuję do tego czegoś. Podpowiem tylko tyle, że w strefie twoich zainteresowań powinny być cd-ki z tanim i dostępnym laserem. Bo jak wdepniesz w jakiegoś Pioneera to współczuję jak ci się po tygodniu laser sypnie.Koszt kilkaset złotych. Szukaj niektórych Soniaczy (CDP 950;990,991), Onkyo (7111; 7222) do których laserki są od 20 do 50 zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSV!!!
Uzupełnię wypowiedź Perkoza_1, bo dał Ci już bardzo konkretne odpowiedzi.

Z CDków SONY odpuść sobie z uwagi na laser model 950.
Według mnie warto dopłacić parę złotych i zamiast serii XE-3x0 (np. XE320, XE330 czy 370) kupić XE-5x0 (530 lub 570), "pięćsetki" to najwyższe modele z klasy podtawowej Soniaka, a XE-570 to najmłodszy model (zresztą jest jeszcze często spotykany jako nowy w salonach SONY). Mają standardowo pilota (podobnie jak 3x0), CD-Text oraz wyjście optyczne.
Możesz też popatrzeć na starsze modele XE-700 i XE-800, natomiast XE-900 będzie już droższa i raczej rzadko się pojawia w rozsądnej cenie. Cała ta trójka pojawia się w dwóch wariantach: z gniazdem słuchawkowym i bez niego, a bazuje na bardzo popularnym laserze KSS-213B.

Pozdrawiam
PS. Wracając do opisu SONY XE-320 na aukcji - ten model nie czyta płyt CD-RW, chyba że miał już wymieniany laser. icon_cool.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSV !!!

Kupno od naszego Forumowicza to bardzo dobry pomysł. Przynajmniej nie kupujesz całkowicie anonimowo. A tak w razie gdyby coś było nie tak z tym odtwarzaczem to napiszesz na Forum a my ogłosimy wyrok na kolegę kazalskiego icon_razz.gifA będzie ten wyrok bardzo dokuczliwy.I będzie wieeeeelki wstyd icon_confused.gif Już chyba kazalski coś krewi bo sobie przypomniał o małej dolegliwości tego Hama Kondona. Oczywiście jajeczka sobie robię icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho do 200zl wszystko gra podobnie, ciut lepiej lub ciut gorzej, majac 1k mozna sie rozgladac zeby nie wtopic siana, zawsze kupic od kogos z forum niz od kogos z allegro kto sprzet rpzywozi paletami. Nie spodoba sie, wystawisz na allegroi ktos odkupi za podobna kase. Ja za 130 zl kupilem Onkyo Dx730 czy cos takiego, ale do domu mnie nie dojechal bo byly problemy z poczta czy cos, sprzedawca(forumowisz) sporzedal Cd ponownie a kase zwrocil.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...