Skocz do zawartości

Dynavoice df6 jaki zestaw stereo


Trybik

Recommended Posts

Witam. Jaki zestaw stereo można zbudować do kolumn dynavoice definition df-6 

Obecnie mam onkyo a-9150 czy może ten wzmacniacz być podpięty pod inny wzmacniacz ew końcówkę mocy nie ukrywam że o brak polotu, siły muzyki wydobywającej się z tego wzmacniacza chodzi najbardziej. 

Obecnie mam podpięte 2 źródła przez złącze cyfrowe plus osobno gramofon deck i tuner analogowy Sharp. 

Muzyka której słucham jest różnorodna.

Proszę o jakieś rady budżet jakim dysponuje to 5000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już masz te kolumny? Pytam się bo interesują mnie te szwedzkie kolumny (co prawda mnie bardziej model DM-6), mało o nich jest w sieci. Jest trochę pozytywnych opinii, ale generalnie są mało popularne w PL. Chętnie usłyszę jak to gra, finalnie z lepszym wzmacniaczem - pochwal się jak się uda zbudować zestaw!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Trybik napisał:

Jaki zestaw stereo można zbudować do kolumn dynavoice definition df-6

Nie wiem czy to Ci coś da :) Miałem DF8 a więc trochę większe. U mnie były problematyczne ze względu na bas , grały w 23m2. Bas dominował i to mnie wkurzało. Nie polecam połączenia z Vincentem . U mnie był to SA -31 + SP-331 , to co się wydobywało z DF-8 to był hałas, a nie dźwięk , duuużo lepiej było z Yamahą. W moim przypadku CX-1000 + MX-1000. Yamaha ociepliła brzmienie, a końcówka kontrolowała w jakiś przyzwoity sposób przetworniki. Nie ma innej drogi jak ta prób i błędów, niestety :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...