Skocz do zawartości

Mały głośnik centralny


Marcin3105

Recommended Posts

2 godziny temu, maciek72 napisał:

A , co masz na frontach ?

Centralny powinien być z tej samej lini  , co przód  (fronty)

Monitor audio silver 200, potrzebuje głośnik który zmieści się w szafkę RTV 

1 minutę temu, S4Home napisał:

Rozumiem że kolega je wkłada w coś albo pod coś. dlatego szerokość nie ma takiego znaczenia jak wysokość? Tak?

Do Twojego zestawu raczej Polk.

Piotr

 

Właśnie Piotrze o to mi chodzi, głośnik musi wejść w szafkę RTV, nie wiem właśnie jak ten polk gra np w porównaniu z klipschem? Czy to będzie rzeczywiście przepaść w tym porównaniu 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polk ogólnie prezentuje podobne granie do Klipsch. Brzmi efektownie, "soczyście" i dynamicznie. Nie boi się również wyższych poziomów głośności więc rzeczywiście można bezpiecznie postawić na ten model i tą markę. Seria Radius MA to jednak małe, kompaktowe konstrukcje mające swoje fizyczne ograniczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radius 225 nie jest aż tak mały, technologicznie dzieli sporo rozwiązań z serią Silver więc dziwi mnie, że koledzy powyżej nie opowiadają się za pewną konsekwencją w budowaniu systemu opartego już na głośnikach Monitor Audio Silver 200. Podejrzewam, że przy tym amplitunerze skala dźwięku będzie wystarczająca, spasowanie również będzie lepsze zarówno dźwiękowo jak i wizualnie..

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2021 o 08:19, Marcin3105 napisał:

Właśnie Piotrze o to mi chodzi, głośnik musi wejść w szafkę RTV, nie wiem właśnie jak ten polk gra np w porównaniu z klipschem? Czy to będzie rzeczywiście przepaść w tym porównaniu 

Klipsch jest znacznie lepszy ale wyższy. Jak nie wejdzie to po co o nim gadać?

Ale jednak Silver i Radius grają inaczej. Nawet jeśli technologia jest podobna.

Być może to kwestia obudowy.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...