Skocz do zawartości

Jakie kable do Focal Cobalt 816 oraz SMS Q5 pro


Mariusz Chapiński

Recommended Posts

Hejka , jakiś czas temu zakupiłem  głośniki Focal Cobalt 816 oraz wzmacniacz SMS Q5 pro,  na ta chwile mam zwykłe kable miedziane, ale nosze się z zamiarem zakupu czegoś co mogło by poprawić trochę jakość dźwięku. Mieszkam z małej miejscowości niedaleko Jeleniej Góry wiec z wypożyczeniem kabli do odsłuchu  może być trochę ciężko i tak się zastawiam co by było dobre do tego zestawu?  Myślałem nad Chord Clearway lub Eagle Cable Deluxe Silverine. Może ktoś coś podpowie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2021 o 11:51, pirlo81 napisał:

Zanim wydasz pieniądze na kable to poszperaj w wątkach i poczytaj coś na temat tego czy kable "grają", ślepych tekstów, itp.

Też kiedyś byłem tu nowy, też szukałem kabli, decyzja padła na Chord Clearway. Oczywiście na początku słyszałem to "rozjasnienie", do momentu aż nie podpiąłem z czystej ciekawości starych miedziaków 2x2.5. Czar prysł, żadnej różnicy. Większą różnicę uzyskasz zmiają ustawienie kolumn. 

Jeśli natomiast wierzysz w granie kabli to Chordy Clearway są dobrymi, solidnymi kablami. Zostawiłem je u siebie bo nie wyróżniają się na tle ściany, wyglądają profesjonalnie i robią wrażenie na gościach. 

W punkt w każdym zdaniu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz jednak chciał spróbować swoich sił i zmierzyć się z okablowaniem, to możemy Ci wypożyczyć kabel Audioquest Rocket 33.

-Dostałbyś dawkę lekko poluzowanego, niskiego basu, ze zrównoważoną i łagodną górą pasma. Zapraszamy Cię na wypożyczenie, jeśli będziesz chciał sprawdzić to w swoim systemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...