Skocz do zawartości

Odbiornik bluetooth do jamaszki mini


Recommended Posts

XDuoo XQ 50

https://allegro.pl/oferta/xduoo-xq-50-bt-dac-aptx-konwerter-odbiornika-audio-8811293371

lub lepiej XDuoo XQ 50 Pro

https://allegro.pl/oferta/xduoo-xq-50-pro-receiver-bt-5-0-z-aptx-hd-ll-ldac-11108477274

Problem który masz z obecnym odbiornikiem bt moze być spowodowany uszkodzeniem lub kiepską jakością zasilacza. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wzmacniaczem słuchawkowym to jakaś bzdura. Poza tym że jest odbiornikiem bluetooth z wyjściami cyfrowymi SPDIF i analogowym RCA, jest jeszcze DAC-iem USB jeśli się go podłączy do komputera lub może być konwerterem USB/SPDIF. Z tego co czytałem to wersja pro poza wyświetlaczem i obsługą większej ilości protokołów transmisji bluetooth posiada wymienny opamp. Dzięki temu można jeszcze poprawić jego brzmienie na wyjściu analogowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tanimi SHURE SE215 byłbym ostrożny, bo można kupić podróbki wyglądające tylko jak jak oryginalne. Można za to tanio kupić ich repliki, takie słuchawki złożone z części zamiennych do 215-stek. Kabel i etui są inne niż w oryginalnych. Można z resztą kupić sam kabel lub same słuchawki bez kabla. Tipsy w zestawie są tylko po jednej parze piankowych i silikonowych. Te są sprawdzone: https://pl.aliexpress.com/item/32886004366.html . Montuje je Tiandirenhe. Polecam z kabelkiem z pilotem i mikrofonem. Sam rozpoznaje położenie pinów masy i mikrofonu. Nie trzeba przejściówki gdy podłącza się pod gniazda w różnych systemach jack 3,5 mm. Na życzenie można zamówić je bez nadruków na obudowach przetworników. Mam je są naprawdę rewelacyjne. No może izolacja na kabelku mogła by być bardziej miękka. Przez to jest dość sztywny. Zamiast jakiegoś papierowego pudełka pakują je w bardziej przydatne etui.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym linku są wszystkie dostępne opcje. Wersja z mikrofonem ma pilota na kablu o którym pisałem. Wersja bez mikrofonu ma kabelek z wtykiem jack 3pin. Słuchawki są zawsze te same w trzech wersjach kolorystycznych. Wersja czarna jest również półprzezroczysta, jak pozostałe. To raczej przydymiony przezroczysty plastik niż czarny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno chyba o coś lepszego w dziedzinie odbiorników bluetooth do sprzętu stacjonarnego niż ten XDuoo XQ 50 Pro i jak na to co oferuje jego cena jest bardzo rozsądna. Na Aliexxpress są wyraźnie droższe. Tylko w jednym z chińskich sklepów widziałem je taniej dosłownie o kilka złotych z wysyłką z Czech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...