Skocz do zawartości

Onkyo TX-NR696 i Spotify


Piotr Wajs

Recommended Posts

1 minutę temu, Asia napisał:

Trudno powiedzieć czy  to by w ogóle pomogło skoro parowanie przebiega w aplikacji Spotify. Spotify łączy się z konkretnym adresem IP i to on musiałby ulec zmianie. Tak przynajmniej mi rozum podpowiada 😁.

Jesli chodzi o zewnetrzny adres IP to mam niestety stały i publiczny. Moge jedynie zmienic wewnetrzny adres IP amplitunera ale to chyba nic nie pomoze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z pracy jestem w stanie odpalić odświeżaczo-nawilżacz w domu o ile router jest włączony , istne czary ;)

wg mnie musisz zresetować sprzęt , bo to działa tak ,że jak masz tel podpięty do sieci w której jest także amplituner to wszystko śmiga ,ew. zmiana hasła sieciowego na routerze ? chociaż jak w 1 zdaniu pisałem , w pracy nie jestem w sieci wewn. a jednak odpalam sprzęta ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr Wajs napisał:

Mam Onkyo TX-NR696. Kolega podczas wizyty u mnie sparowal spotify na swoim telefonie z moim ampli i teraz moze mi puszczac muzyke zdalnie przez internet. W jaki sposob moge usunac to sparowanie z pozycji amplitunera? Nigdzie w ustawieniach nie moge znalezc takiej opcji

A macie wspólny udział do Spotify? Jeżeli nie, to wyloguj sie na ampli ze spoty i zaloguj ponownie na siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ampli chyba nie jestem zalogowany na Spotify, w ogole tego nie uzywam. Tylko kolega ma Spotify Connect na swoim telefonie i tam na liscie dostepnych urzadzen do odtwarzania jest do wyboru moj amplituner i mozliwosc streamingu przez Internet, bedac poza zasiegiem wewnetrznej sieci WiFi

Edytowano przez Piotr Wajs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...