Skocz do zawartości

Kolumny podłogowe do 4 tyś. zł.


lukiel84

Recommended Posts

Witam, kolumny będą 50/50 kino,muzyka.Muzyka przeróżna ze spotify,youtube,czasem flac ,mp3  odtważana z tv lub pc i dac.Warunek jest taki żeby były w brązowym raczej jaśniejszym odcieniu front może być czarny i głośniki żeby były bez kopułki w wrodku jak klipsze.Apropo klipsche rp-6000f mam teraz na odsłuchu i wszystko by było ok jakby średnica nie była tak mocno do przodu.Wokale w piosenkach są po prostu męczące reszta by pasowała.Z wyglądu bajka jak dla mnie i dla żony.Napęd do kina onkyo 656, stereo cambridge audio azur 550A.Alternatywa do klipsch puki co znalazłem dali oberon 7 jednak droższy,a magnaty jakoś do mnie nie przemawiają znaczy nie słuchałem ich ani dali oberon.Potrzebuję propozycji kolumn ,bo sam już przeszperałem neta i nie potrafię jakoś nic wyszukać.Planuję jeszcze na odsłuch pojechać tych dali oberon 7 , zostały MA bronze 500 ale one to już szerokie kloce od frontu więc nie bardzo choć w dobrej cenie są do wzięcia.Nie wiem,proszę o poradę kolegów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nieco źle zdefiniowałeś dźwięk w kolumnach Klipsch, które raczej mają średnicę nieco wycofaną a eksponują bas i górę pasma i pewnie ta góra cię denerwuje. Dali Oberon 7 zagrają inaczej, znacznie cieplej z mocnym basem, ale delikatną i nie męczącą górą. Z kolumn w budżecie do 4 tysięcy koniecznie powinieneś posłuchać kolumn Q Acoustics 3050i mamy je u siebie i możemy je zaprezentować i porównać z Dali i Klipsch. Zapraszam na odsłuch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...