Skocz do zawarto┼Ťci

test praktyczny -SVS PB-2000 vs PB-3000 vs SB-3000 vs PB-1000

tomw

Recommended Posts

Pare godzin testow za soba pomiedzy SVS PB-2000 PRO i PB-3000 i powiem tak: w pomieszczeniu 20m2 nie da rady odroznic ktory gra kiedy, w slepym tescie ­čÖé Moze gdyby puszczac testowe czestotliwosci to odroznily by uszka ze 3000 schodzi ciut nizej, ale w realnych warunkach nie ma szans - graja tak samo ­čÖé Kazdy z nich ma taki zapas mocy ze w pomieszczeniu tej wielkosci nie ma sensu doplacac do PB 3000, bo nie rozwinie skrzydelek i tak ­čÖé

Wczesniej na tych samych materialach, w tym samym pomieszczeniu graly PB-1000 PRO i SB-3000 i tu definitywnie slychac roznice ­čÖé PB-2000 PRO gra potezniej niz oba wymienione i w KD definitywnie zagra lepiej niz SB 3000 ­čÖé Bas jest nieco inny, jak to przy zamknieta vs otwarta, ale w kinie daje o wiele wiecej satysfakcji no i jest tez efekt 4D - z portow dobrze wieje przy poteznym basie :D

Tak wiec rady dla maniakow kina i basu w 20-25m2:

- PB-1000 PRO nieco za slaby, wiec do bloku aby nie draznic sasiadow albo jesli nie jestes maniakiem basu, tak to minimum dwa potrzebne ­čÖé

- SB-3000 bardzo ladny bas, szybszy i taki bardziej muzykalny, ale do kina nie daje tego "oooooooomph" czy bardziej po polsku "pyerdolniecia", ktore daje otwarte PB ­čÖé

- PB-2000 PRO jest idealny do malych i srednich pomieszczen, nie potrzeba nic wiecej, nawet takiemu maniakowi basu jak ja ­čÖé

- PB-3000 jest za duzy do malych/srednich pomieszczen, nie wykorzysta sie jego mocy w pelni, wiec szkoda doplacac roznice pomiedzy PB-2000. W wiekszych pomieszczeniach zagra na pewno lepiej, ale w malych i srednich nie warto doplacac ­čÖé

Czekam jeszcze na SB-4000 aby porownac czy duuuuuuuzy zamkniety bedzie lepszy niz sredni otwarty, plusem dla mnie jest to ze SB-4000 wchodzi mi pod ekran normalnie, PB musza lezec na boku ­čÖé

20211023_141746.jpg

Udost─Öpnij na innych stronach

20 godzin temu, tomw napisał:

Pare godzin testow za soba pomiedzy SVS PB-2000 PRO i PB-3000 i powiem tak: w pomieszczeniu 20m2 nie da rady odroznic ktory gra kiedy, w slepym tescie ­čÖé Moze gdyby puszczac testowe czestotliwosci to odroznily by uszka ze 3000 schodzi ciut nizej, ale w realnych warunkach nie ma szans - graja tak samo ­čÖé Kazdy z nich ma taki zapas mocy ze w pomieszczeniu tej wielkosci nie ma sensu doplacac do PB 3000, bo nie rozwinie skrzydelek i tak

To ciekawe bo tu różnica jest prawie 3000 zł.

Seria 3000 jest uwa┼╝ana za du┼╝o lepsza. Moim zdaniem nieproporcjonalnie dro┼╝sza. I ja r├│wnie┼╝ nie dok┼éada┼é bym. Ale fajnie ┼╝e taki test zrobi┼ée┼Ť.

Udost─Öpnij na innych stronach