Skocz do zawartości

Wzmacniacz/amplituner i CD do Magnat Quantum 723


winyl_lover

Recommended Posts

Witam muzyczną brać!

Zakładam ten temat, gdyż znalazłem się w następującej sytuacji: dostałem w „spadku" od wujka głośniki Magnat Quantum 723 - wujek zamienił je na coś dużo droższego. Na dobrą sprawę nie szukałem zmiany, ale jak to mówią, darowanemu koniowi… ;)

Zatem tak: dostałem Magnat Quantum 723, z posiadanego zestawu, na którym aktualnie słucham muzyki (głośniki komputerowe Microlab Solo 6c + gramofon Technics B3 + przedwzmacniacz + ChromeCast Audio) mam gramofon i ChromeCasta. Pomyślałem, że Microlaby połączę do komputera (bo w sumie do tego służą), a w oparciu o Magnaty zbuduję sobie przyjemny zestaw do odsłuchu winyli, płyt CD (aktualnie mogę je tylko słuchać w samochodzie, a chciałbym w domu) i Spotify.

Szukam zatem wzmacniacza i odtwarzacza CD. Chciałbym wydać na te dwie rzeczy nie więcej niż 2000-2500 zł. Fajnie gdyby wzmacniacz/amplituner miał wejście optyczne, to mógłbym w ten sposób połączyć Chromecasta. Dobrze byłoby, gdyby wzmacniacz/ampli miał też przyzwoity przedwzmacniacz PHONO, bo Vivanco które mam, raczej nie jest najwyższych lotów.

Coś polecicie? Jakich modeli szukać? Bo domyślam się, że w takim budżecie raczej używki powinny mnie interesować. Z góry dziękuję za propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ciezko.

Dlatego że w tej cenie za dwa segmenty to tylko sprzęt używany.

Dobry ale używany a ten może nie mieć optyka.

Ze swojej strony Polecam pod te Magnaty Denon PMA 560 , Pioneer 656 / 676 albo ktoryś z Harmanów.

Z kolei jako CD, Marantz, Pioneer, Teac.

Zalezy gdzie będziesz kupował i jaki będzie dostępny.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...