Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do Canton Karat 40 (używany lub )


ternyk

Recommended Posts

Hej,

Po wcześniejszych poszukiwaniach kolumn jednak zdecydowałem się na kolumny Canton Karat 40, które znalazłem po dość dobrej cenie.  Jaki byłby polecany do nich wzmacniacz - muzyka klasyka + jazz?

Szukam raczej czegoś używanego do ok 1 tys zł. W przyszłości chciałbym podłączyć też gramofon. Na razie źródłem byłby RaspberryPI + HiFiBerry DAC+ (Spotify + FLAC) chyba, że udało by się kupić wzmacniacz + cd w dobrej cenie teraz (komplet 1,5 tys zł, 2 tys max).

Czy jest sens też zastanawiać się nad SMSL SA 300 do tych kolumn, czy raczej nie ta generacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak duży pokój? 

Przykładowy wzmacniacz, który możesz wypożyczyć od kolegi @Pumpurek. Wszelkie warunki wypożyczenia najlepiej uzgodnić przed zakupem.

https://allegro.pl/oferta/mocny-wzmacniacz-stereo-denon-pma-1080r-z-pilotem-11081388067

Pozdrawiam 

 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, 1Ender napisał:

Jak duży pokój? 

Pokój w kształcie litery L  - główna część, gdzie byłby odsłuch to 22 m2, a 5 m2 aneksu jest w części krótkiej litery L. Wiem, że być może podłogówki byłyby lepsze z uwagi na całość metrażu ale na pewno wizualnie przytłoczą tą część "salonową" i nie odsunę ich za bardzo od ściany dlatego na razie chciałem spróbować z większymi monitorami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...