Skocz do zawartości

TWS douszne (nie dokanałowe!) do ~700 zł


Recommended Posts

Pokój temu Forum!

Potrzebuje słuchawek TWS. Tylko że nie dokanałowych, bo natura wyposażyła mnie w takie kanały, że nie znalazłem jeszcze słuchawki dokanałowej którą mógłbym sobie wsadzić w kanał, niezależnie od grubości gumki 🤷‍♂️. Więc muszą trzymać się ucha jakoś inaczej. 

Po co mi one? Głównie do teleco i czasami posłuchania sobie czegoś między teleco. Mam w tym momencie Jabbra Elite 85h i sprawują się dla mnie bardzo dobrze, ale żona na mnie krzyczy że potem ma fryzurę brzydką i jestem brzydki i nie dbam o siebie i wyprowadza się do mamusi, a tego bym nie chciał. 

Alternatywnie - jaki zestaw osprzętu byście polecali do telekonferencji/streamingów W OGÓLE bez słuchawek? Jakie głośniki, jaki mikrofon, jakie inne dźwiękowe dziabągi żeby to działało? 

 

budżet cechuje pewna elastyczność, więc może być nieco przekroczony. 

 

Pozdrawiam serdecznie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Flagowy model od Audio Technica ANC300, może być odpowiedzią na Twoje zawachanie: https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-true-wireless/ath-anc300tw.html

Mikrofon jest bardzo czuły i wyraźny. Pod względem dźwięku mamy dużo powietrza i dźwięku dookólnego. W końcu najwyższy model :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...