Skocz do zawartości

Szukam kogoś kto złoży mi icepowera


Recommended Posts

6 godzin temu, Fafniak napisał:

On an island" - D. Gilmour - jest dobrze :) (ale to wolę z lampy)

I do tego....

 

3 minuty temu, Fafniak napisał:

Trash - Alice Cooper - dziwnie. Jest energia, jest pazur ale to jest jedna z tych płyt gdzie wydaje mi się że bardziej detaliczny tor pokazuje że realizacyjnie nie jest dobrze. Nie każdy utwór, ale wrażeni jest takie jakby każdy zakres grał oddzielnie. No nie umiem inaczej tego opisać ;)

Pytanie zatem czy warto "ładować" sie w sprzęt "inny" by obserwować takie efekty jak w drugim cytacie? A co za tym idzie prawdopodobnie odrzucenie fajnych kawałków niekoniecznie dobrze "zrobionych" ale dajacych fun i radość słuchania? Czy nie lepiej pozostać przy uniwersalnym systemie a do sprawdzenia jakosci boblioteki użyć b.dobrego zestawu słuchawkowego?

Posze to tylko z punktu widzenia Twoich obserwacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Alica kupera słuchałem ze względu na wspomnienia młodości. Dzisiaj słucham go może raz w roku.

Czy jest sens ładować się ? Pisałem wielokrotnie że ta inwestycja jest pod kątem muzyki klasycznej. Wystarczy posłuchać cos Szostakovicha czy choćby Bandytę M.Lorenca - banan na gębie nieziemski   

Co ciekawe płyta na której wiesza sie psy czyli metallica "and justice for all" całkiem nieźle sobie radzi. Wielokrotnie czytałem zarzuty że jest sterylna, płaska i pierwsze skrzypce gra perkusja że jest jej zbyt dużo itp. Tak to prawda ale jednocześnie jest to dźwiękowo spójne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB King ma wspaniała sekcję rytmiczną i klimatem to ona ciągnie - w jego głosie ciepła znacznie mniej niż normalnie. Ale to brzmi dobrze.

Fiona Boyes - voodoo in the shadows - dobrze ale znacznie bardziej "chłodno"

Sade - nie... to sa ładne realizacje ale dla mnie wymagają ciepła

Nina Simone - lepiej ale i tak wolę znacznie bardziej z lampy

Tylko pamiętaj że ja porównuje do brzmienia lampowego. A to powoduje wrażeniowo znacznie większe różnice niż "normalnego" tranzystora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zanim wejdziesz w zakup, to radzę posłuchać. Ja kupowałem trochę w ciemno ale z założeniem że potrzebuje detalicznego zimnego przekazu.

Mark knopfler shangrila Świetnie

1 minutę temu, slaw0001 napisał:

To może coś z Nuprima STA-10 lub AMG STA. To jest klasa D po "cieplejszej" stronie dźwięku.

Ale to wcale nie jest mi potrzebne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...