Skocz do zawartości

Szukam kogoś kto złoży mi icepowera


Recommended Posts

No złożone zamówienie.... chyba 😉

A to jest końcówka mocy Fafniak?   Mocne toto bedzie? 

Też się tu czaję na coś podobnego. Jeszcze nie podjąłem decyzji co... Ale mam podpowiedzi od pewnego fajnego pana, że D klasa zagra ładnie z pre lampowym. Zobaczymy. Wszystko w głowie na razie. 

Edytowano przez Inżynier Mamoń
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Inżynier Mamoń napisał:

D klasa zagra ładnie z pre lampowym.

Edycja,        chyba Tobie chodzi bardziej o "dokładnie" niż "ładnie".   Chociaż... dokładnie też może być ładnie.

Stąd pomysł na pre RME. Ja używałem tego marniaka rme  nawet z końcówką Plinius - i było super. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Fafniak napisał:

Ale co złożone?

Końcówka złożona, polutowana, wyregulowana z obudową? 

15 godzin temu, Inżynier Mamoń napisał:

No złożone zamówienie.... chyba 😉

A to jest końcówka mocy Fafniak?   Mocne toto bedzie? 

Też się tu czaję na coś podobnego. Jeszcze nie podjąłem decyzji co... Ale mam podpowiedzi od pewnego fajnego pana, że D klasa zagra ładnie z pre lampowym. Zobaczymy. Wszystko w głowie na razie. 

Możesz zainteresować się końcówką mocy Ugoda. Można kupić już złożoną za około 1000 zł. Gra to niesamowicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Asia napisał:

Tylko ten dźwięk...

Coś widocznie nie połączyło się fajnie z resztą klocków. No i gusta, wszak różne je mamy 😉

10 minut temu, Dedal75 napisał:

ludzie dopytują bez sensu czy złożona i takie tam

Przecież wszystko jest napisane. Marcin czeka na końcówkę. Już kupiona jest.  Ale tu wszyscy niecierpliwi 😆 ja też.

Weź nam wszystkim Marcin napisz już teraz, że gra ładnie i damy Ci spokój 😆

Edytowano przez Inżynier Mamoń
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fafniak napisał:

odpowiem tak.

Nie jest to poziom szaleństwa scenicznego ale kocioł ma pierdolnię... ;) i atak jest atakiem :)

Z drugiej strony to nie są Ciarry napędzane wzmacniaczem eggshell tanq (o ile nie pomyliłem wzmacniacza) bo kolumn jestem pewny.

Jak na Ciebie to pełen entuzjazm i ekscytacja nową zabawką 👍.

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie uświadomiłem sobie że klasa D bardziej pasuje do mojego awatara niż lampy ;)

8 minut temu, tomek4446 napisał:

A tak poważnie to przyznaj się , chciałeś mieć po prostu coś nowego. Nieznane zawsze kusi. :)

Musiałbyś przejrzeć całą masę wpisów moich. Dość często (tak mi się wydaje) wspominałem że chciałbym mieć różnie grające systemy a tu końcówka jest niewielka i miałem na nią miejsce.

Coś nowego? Tak, to zawsze funkcjonuje, nawet jeżeli nie uświadamiamy sobie tego lub skrzętnie skrywamy. Ale w tym przypadku pierwsze skrzypce grało to co powyżej

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...