Skocz do zawartości

Szukam kogoś kto złoży mi icepowera

Recommended Posts

• 2 weeks later...

No dużo pracy nie ma ,  wystarczy na biedę P100, P105, P107 i P108 . Z tym że rekomendowałbym podpięcie także standby, na AS czytałem że te moduły nie lubią od razu 220V. 

No i popatrz na P104 , podobno dużo pomaga :D . Jeszcze się do tego nie zabrałem ( kondy już mam ) , dlatego piszę podobno.

Na razie trochę prowizorka z obudową. Spodobała mi się taka jedna z Chin, ale na razie musi poczekać. Zmontowałem wszystko w ..... drewnianym pudełku do decoupage 40x30 cm. Pomalowałem na czarno i gotowe. Wtyki głośnikowe Auden, xlr Neutrik, włącznik hebelkowy. Pre to Littlt bear mc2 za parę złotych z Allegro.  Przy zakupie w Black Dot Audio użyłem kodu podanego przez Asię. Całość wyszła około 1900 zł. Gra z Wiggart Enzo. 

13 godzin temu, PaVson napisał:

Obudowę jaką zastosowałeś? Jakie kolumny napędza ten IcePower, PRE też mnie interesuję 🙂

Jeżeli można wiedzieć finalnie koszt więcej czy mniej niż Fafniak dał za swojego Hypexa. 

Bardzo dobre pre lampowe Conrad Johnson PV 12, polecam. Obudowę preampu zamówiłem w modushop. Możesz poczytać o moim preampie.

https://forum.audio.com.pl/topic/84420-budowa-preampu-lampowego-na-wzór-conrad-johnson-pv-12/

Edytowano przez 1Ender