Skocz do zawartości

iEast M5 i Spotify Connect (problem z głośnością)


adamp4

Recommended Posts

Witam, ostatnio kupiłem tani odtwarzacz sieciowy iEast M5 i mam w nim problem z Spotify. Otóż gdy odtwarzam muzykę np. z gotowych playlist, to (tak mi się wydaje) niektóre utwory grają głośniej, a inne ciszej. W aplikacji "Spotify" na telefonie, po wyborze przystawki, opcja "normalizacja dźwięku" jest niedostępna, a apce "iEast Play" karzą urzyć zewnętrznej aplikacji do tej usługi.
Czy ktoś ma/miał też taki problem z dzwiękiem w swoim odtwarzaczu sieciowym i wie jak go rozwiązać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Witaj, no to znaczy że nic z tym nie zrobisz.

Czy różnice są aż tak bardzo odczuwalne?

(...)

A szkoda, myślałem że coś z tym się uda ugrać, bo mnie to trochę denerwuje, a bynajmniej ja znacząco różnice słyszę ☹️.

Ciekaw jestem, czy w droższych modelach (tak z 600 zł) też tak jest (wydawać kasy tylko dla testu się nie opłaca; nteresuje mnie model firmy Hama).

Edytowano przez adamp4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DudasDudek napisał:

(...)nie chcemy normalizować tej głośności, gdyż nie wiemy jaki ma to wpływ na finalny dźwięk.(...)

Mi akurat to nie przeszkadza, bo raz nie jestem mega audiofilem, a dwa niemam mega sprzętu.

Próbowałem też, aby ściszyć iEast M5 i zgłosić radio, może by ta różnica byłaby mniejz. Może i jest, ale wtedy to dzwięk to masakra jeśli chodzi jakość, więc pomysł odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, S4Home napisał:

Sprawdziłem u mnie było włączone i jak mowie no slysze to wciąż. Głównie jeśli jest nowy vs stary utwór. Moim zdaniem się przyzwyczaj i tyle.

 

Jesli słyszałeś różnie, bo to trzeba włączyć (chyba) na urządzeniu, a producent tego nie zapewnił. Jak twierdzisz, trzeba się przyzwyczaić i masz rację, ale umnie to różnica znaczna często (jak włączę gotową playlistę) i trzeba kręcić głośnością często, a to nie pomaga. Może trzeba stary smartfon z szafy wyciągnąć.

Jak słucham radio, to tego nie słyszę, ale oto oni dbają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...