Skocz do zawartości

Lista utworów do odsłuchu - zlot.


tomek4446

Recommended Posts

Witam proponuję wstawiać propozycję utworów w tym wątku. Każdy podaje jedną propozycję , więc proszę przemyśleć. Z listy wybierzemy w ramach głosowania trzy utwory z którymi każdy w domu będzie mógł się zapoznać . Utwory będą służyły wyłącznie do części odsłuchowej , porównań grania kolumn , elektroniki w czasie spotkań forumowiczów. Proponuję jako nośnik pendrive , będzie wygodniej. W części spotkania rozrywkowej , dowolność , każdy gra to co chce :)

Moja propozycja :

Chuck Mangione - " Children of Sanchez

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieją utwory, które są tak nagrane, że brzmią świetnie na prawie każdym sprzęcie :)

Wysokie: Nils Lofgren - Keith Don't Go

Niskie: James Blake - Limit To Your Love

Przestrzeń: Prince - When the Lights Go Down

Ah, jedna... 
James Blake - Limit To Your Love

Edytowano przez Karol S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie pewnie nudne, ale chyba optymalnie byłoby wybrać tak z cztery utwory i na nich odsłuchiwać porównawczo wszystkie sprzęty. Coś na wokale. Coś na bas. Coś z żywymi instrumentami. Coś na przestrzeń i tyle. Jeśli porównywanie ma mieć w ogóle jakiś sens, to inaczej się moim zdaniem nie da. Wtedy jedna sesja odsłuchowa trwałaby ok. 15 min. Na tyle krótko, że da się może coś zapamiętać z tego, co słuchaliśmy. Potem przełączenie sprzętu i jeszcze raz to samo, potem jeszcze raz, i jeszcze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, halik napisał:

moim zdaniem to ma być zabawa a nie krytyczne odsłuchy. 

To druga opcja. Nie mówię, że zła. Tylko, jak już tam będzie parę ciekawych sprzętów, to chciałoby się z tego słuchania jakieś wnioski wyciągnąć. Co do ilości osób, to nie musimy wszyscy słuchać w tym samym czasie. Nie każdego przecież będzie wszystko interesowało. Parę osób słucha, a w tym czasie inni sobie imprezują poza salką. Potem zmiana. Takie panele.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie , informuję , że na Spotify utworzyłem listę pod nazwą " Zlot II Łódź " . Na liście znajdują się utwory, które Szanowne Grono zaproponowało na tą chwilę. Lista jest otwarta / przynajmniej tak mi się wydaje , że dobrze kliknąłem :) /. Proszę uczestników spotkania posiadających Spotify o uzupełnianie utworami do odsłuchu.

Z poważaniem

tomek4446.

zlot.PNG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...