Skocz do zawartości

Lista utworów do odsłuchu - zlot.


tomek4446

Recommended Posts

3 godziny temu, tomek4446 napisał:

Panie i Panowie , informuję , że na Spotify utworzyłem listę pod nazwą " Zlot II Łódź " . Na liście znajdują się utwory, które Szanowne Grono zaproponowało na tą chwilę. Lista jest otwarta / przynajmniej tak mi się wydaje , że dobrze kliknąłem :) /. Proszę uczestników spotkania posiadających Spotify o uzupełnianie utworami do odsłuchu.

Z poważaniem

tomek4446.

zlot.PNG

Mały offtop. 

Wiem, że traktujecie mnie jak trolla, Dzika czy innego multikontowca. Ale mam na prawdę poważne pytanie, które mnie bardzo nurtuje. Jeśli źródło jest bardzo ważne (kilka wątków traktuje o różnicach między flac, tidal, spotify, cd...), 

To dlaczego tworzycie listę na Spotify, który przez wielu audiofilów uważany jest za gorszy jakościowo od cd czy tidal'a? 

Dlaczego nie użyjecie klasycznych płyt CD? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maliik napisał:

Wiem, że traktujecie mnie jak trolla,

Przesadzasz :)

6 minut temu, Maliik napisał:

To dlaczego tworzycie listę na Spotify, który przez wielu audiofilów uważany jest za gorszy jakościowo od cd czy tidal'a? 

Jest lista również na Tidalu , ja go miałem , nie mam i nie zamierzam mieć. :)

7 minut temu, Maliik napisał:

Dlaczego nie użyjecie klasycznych płyt CD? 

Chodzi o dwie rzeczy. Pierwsza jest taka , że zlot nie służy do odsłuchów, by wybrać sprzęt dla siebie. 16-17 osób w małej salce , dla części osób odsłuch nie z centralnego punktu , kolumny ustawione na " chybił trafił". Przekładanie płyt CD zajęło by za dużo czasu , a nie wniosło nic do wartości poznawczych spotkania.

Znajdź sobie wątek na forum czy odróżnisz mp3 360 od Flack. Ciekaw jestem wyniku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tomek4446 napisał:

Przesadzasz :)

Jest lista również na Tidalu , ja go miałem , nie mam i nie zamierzam mieć. :)

Chodzi o dwie rzeczy. Pierwsza jest taka , że zlot nie służy do odsłuchów, by wybrać sprzęt dla siebie. 16-17 osób w małej salce , dla części osób odsłuch nie z centralnego punktu , kolumny ustawione na " chybił trafił". Przekładanie płyt CD zajęło by za dużo czasu , a nie wniosło nic do wartości poznawczych spotkania.

Znajdź sobie wątek na forum czy odróżnisz mp3 360 od Flack. Ciekaw jestem wyniku :)

Ok. Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź. Myślałem, że skoro jest to spotkanie audiofilóe, to źródło (przez wielu uważane za podstawę) powinno być "co najmniej" jakości CD. 

Wątek mp3 360 vs, flac czytałem. Zdania są mocno podzielone, stąd było moje pytanie, bo dla wielu sluchanie muzyki zaczyna się od źródła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...