Skocz do zawartości

Lista utworów do odsłuchu - zlot.


tomek4446

Recommended Posts

14 minut temu, seba3002 napisał:

Steely Dan ma bardzo dobrze nagrane płyty. Dziwne, że nie słychać ich na AVS. I dziwne, że Ty Jarku nie słuchasz ich, testując kolumny 🙂

Znam parę ich płyt, ale do testów musiałem wybrać takie utwory, żeby po pięćdziesięciu przesłuchaniach mnie nie zemdliły.

Z propozycji Harmana załapała się tylko Chapman;)

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kraft napisał:

Z propozycji Harmana załapała się tylko Chapman;)

Mi - jeśli chodzi o wartości "dźwiękowe" Fast car średnio leży. Co innego jeśli chodzi o emocje, które ten kawałek niesie😉. Zresztą gusta muzyczne się zmieniają. Będąc młodym człowiekiem szukałem w muzyce odpowiedzi na egzystencjonalne pytania i jakieś drogowskazy mogące pomóc iść mi przez życie. Teraz raczej szukam w dźwiękach odpoczynku i relaksu 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, seba3002 napisał:

Będąc młodym człowiekiem szukałem w muzyce odpowiedzi na egzystencjonalne pytania i jakieś drogowskazy mogące pomóc iść mi przez życie. Teraz raczej szukam w dźwiękach odpoczynku i relaksu

Są utwory które łączą strefę relaxu/odpoczynku, przemyślenia, interpretacje... 

Z tym ze nie wszyscy doceniają wyszukaną "współczesną poezję" recytowaną do dobrego bitu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kumpla, który słuchał donguralesku. Za cholerę nie potrafię pojąć co takiego jest w tym artyście, że niektórzy uważają go za tak wielkiego twórcę. Szczere powiedziawszy to wolę już WWO czy solowego sokoła. Ale tak naprawdę, żadnego przedstawiciela hip hopu nie nazwałbym "współczesnymi poetami". Oczywiście to tylko moje zdanie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

Szczere powiedziawszy to wolę już WWO czy solowego sokoła.

Wwo i Sokół solo czy z Marysią to rowniez bardzo dobre pozycje i nieraz tu w "czego słuchasz" również wrzuciłem, a "w witrynach odbicia" czy "w wyjatkowych okolicznoscoach" to na kasetach w walkmanie męczyłem swego czasu....

Ostatnio kawałek (z tych nowszych), "za ręce" zatrzymał mnie na dłużej. 

Zaproponowalbym jeszcze inne ale niestety obiecałem sobie ze postaram sie nie wrzucać utworów (+18) na forum, a szkoda bo są niektóre zaje....fajne ;)

Co do twórczości.... DonGuralesko... czytając taki wpis

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

Miałem kumpla, który słuchał donguralesku. Za cholerę nie potrafię pojąć co takiego jest w tym artyście, że niektórzy uważają go za tak wielkiego twórcę.

Naprawdę nie wiem co Ci odpisać. Dla mnie to jeden z najlepszych na Polskiej scenie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Wow .... przesłuchuje regularnie Wasze propozycje zlotowe, niektóre dodaje do swojej Playlisty, ale niektóre propozycje .....

nie sądzę by kiedykolwiek zostały uwzględnione w utworach na zlot, po prostu są koszmarne.

Gdyby ktoś był zainteresowany mam playlistę, którą sobie stworzyłem do testów,  może komuś jakieś utwory przypadną do gustu.

😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Witam Wszystkich jako nowy użytkownik na tym forum. 

Z częścią z Was spotkałem się już pewnie na innych forach, a z małą grupą widziałem się dzisiaj chwilę w sopocie w Premium na małym spotkaniu, połączonym z odsłuchem.

W temacie wątku, który tworzycie od kilku lat..mam prośbę - czy macie gdzieś listę utworów z Tidal, z której utwory były dzisiaj odsłuchiwane ? Powyższe linki w wątku (Zlot Forum Audio) nie odnajdują się w Tidal. 

Pozdrawiam

Marcin 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...