Skocz do zawartości

Lista utworów do odsłuchu - zlot.


tomek4446

Recommended Posts

Z tego utworu Chucka interesuje mnie prawdę mówiąc mocne uderzenie 3.40 min. i to co po nim. Słuchałem tego momentu na trzech systemach i na każdym było inaczej. Z zazdrością przyznaje, że jak dla mnie najbardziej referencyjnie to wejście zabrzmiało u kolegi @nowy78. Stąd ten utwór , taka prywata , ciekaw jestem jak radzą sobie inne systemy, kolumny.

4 minuty temu, Asia napisał:

Widzę, że koledzy w większości takie spokojne granie lubią...

Nie wywołuj wilka z lasu :) Prawda Piotrek / @nowy78/

Mieliśmy poprzednio już próbkę ..... czegoś żywszego :) 

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Asia napisał:

Widzę, że koledzy w większości takie spokojne granie lubią... Kolejność zgodna z datą zgłoszenia.

W towarzystwie trzeba się jakoś zachować  :D

Z wieczorka zapoznaje sąsiadów z klasyką metalu :D

https://tidal.com/browse/album/3467185. , akurat pierwszy kawałek z tego albumu też leciał w Wwie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odsłuchałem fest dobrze zrealizowana elektronikę która ma już w sobie rewelacyjna scenę i ogromna ilość różnych wybrzmień, więc na pewno coś wybiorę z Kalya Scintilla

Nie wiem ile tych utworów będziemy musieli zapisać wstępnie był 1 potem myślałem że 2 ulubione a teraz nawet więcej?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

 @tomek4446Tylko dobrze by było do krytycznych odsłuchów sprzętu, który chcecie przesłuchać skorzystać jednak z lepszego źródła niż Spotify które jednak uśrednia i kompresuje muzykę. 

Ale przecież już niejednokrotnie w tym wątku była mowa o tym, że to nie są krytyczne odsłuchy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...