Skocz do zawartości

Elektronika , kolumny - Zlot edycja II


tomek4446

Recommended Posts

9 minut temu, Asia napisał:

Tomku, nie zapomnij, że deklarowałam przywiezienie włoskiego sprzętu, bez którego powodzenie zlotu stanie pod znakiem zapytania... 

Nie było tematu . Zgodę na wszystko mogę dać nawet na piśmie :) Zaraz , jak to się nazywa ? Takie dziwne słowo , a szantaż ? Czy jakoś podobnie ? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tomek4446 napisał:

Nie było tematu . Zgodę na wszystko mogę dać nawet na piśmie :) Zaraz , jak to się nazywa ? Takie dziwne słowo , a szantaż ? Czy jakoś podobnie ? :) 

@tomek4446No i kto tu oczekuje czegoś od Asi. Oj, na miejscu Jej męża pojechałbym również na ten zlot😉. A i dobrze by było gdyby Pani Doktor tez tam wpadła z niezapowiedzianą wizytą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę jeszcze absorbery. Jako, że niedługo czeka mnie zakup wzmacniacza, to głównie chcę się na nich skupić. Szczególnie zależy mi na Heglu i Icepower, chociaż każdy inny chętnie posłucham.  No i Rme według mnie raczej powinien być. Gdyby był duży problem z basem, będzie można nim zredukować uciążliwą częstotliwość.

 

Edytowano przez Seb
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lpomis napisał:

Lista sprzętu, który zadeklarowali wziąć ze sobą Forumowicze na najbliższy zlot:

@Asia - wzmacniacz Haiku Bright Mk5, przetworniki C/A: NAD 1050, Arcam R-dac

@Arko55 - panele z wełny PT80

@Audio Autonomy- kolumny podłogowe na szerokopasmówkach (jeśli Grześkowi uda się do nas zawitać)

@Kraft - pochłaniacze

@MarcKrawczyk - kolumny Gato Audio FM-15

@mkk - końcówka mocy Icepower, wzmacniacz Aiyima D05, przetwornik C/A SMSL SU9

@tomek4446 - kolumny Usher S520 II i ProAc Response One SC, monobloki i przedwzmacniacz lampowy, komplet przewodów (nie do testów, ale nauczeni doświadczeniem z pierwszego zlotu, lepiej mieć na zapas każdy rodzaj kabelka)

@Seb - kolumny Wigg art Enzo, przetwornik C/A Abrahamsen v6

@seba3002 - kolumny PMC 25.21

@slaw0001 - końcówka mocy Nuprime AMG STA, wzmacniacz NAD C356 (po modzie), absorbery piankowe 120x60x10

@lpomis - kolumny Audio Physic Classic 3, Dali Menuet, wzmacniacz Hegel H95

To tyle. Jeśli kogoś pominąłem, a deklarował się z przywiezieniem sprzętu - najmocniej przepraszam i proszę o wiadomość.

Decydujmy w takim razie co ze sobą zabierzemy :)
Wg mnie obowiązkowo 2-3 wzmacniacze lub pre + lampki i kabelki Tomka, koniecznie przynajmniej 1 przetwornik C/A. A kolumn nigdy nie za wiele ;)

Moje typy to:

@Asia Haiku Bright Mk5

@mkk  końcówka mocy Icepower

@lpomis Dali Menuet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak samo jak Kolegi wyżej interesuję

Haiku wzmacniacz Asi 

Gato fm15 MarcKrawczyk

WBA Tomka

Wigg art enzo Seb 

Szerokopasmowe kolumny też ciekawe by były 

Oraz PMC Sebastiana

Tutaj bardziej odpuścił bym wzmacniacz Hegla bo już go słuchałem i chyba też kolumn Dali Minuet 

Ja o ile dogadam się z Sebastianem bo będzie autem to może zabiorę 4 małe absorbery i Denafpris Ares 

Edytowano przez Arko55
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...