Skocz do zawartości

Yamaha R-N803D godny następca


Trufelka

Recommended Posts

Yamaha R-N803D to bardzo dobry i elastyczny amplituner w swojej klasie. Dla osób bez ambicji audiofilskich zdecydowanie godny polecenie. Pełne zestaw do regulcji barwy dźwięku wraz z nawet już lekko zapomnianym filtrem loudnes czyni go bardzo elastycznym w użyciu. Czy zagra "ciepło" czy "zimno" to ju bardziej od kolumn zależy. Nawet jakby jakas katastrofa pozbawiła go wsparcia dla aplikacji to zawsze można uzyć bluetootha i sterować komórką bez dedykowanej apki. A dla ambitniejszych ma też system korekcji akustyki. Nawet Amirm go docenił na ASR  yamaha-r-n803-smart-receiver-review.1383 nie mówiąc o koledze @Kraft, który z pełnym poświęceniem go testował.

Także czego chcieć więcej? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Maliik napisał:

Czyli zintegrowany streamer jest tak samo niepewny jak zewnetrzny.

mniej, ale to także kwestia czasu.

Z tym że tutaj może upłynąć wiele lat działania.

Yamaha 803 to bardzo fajne urządzenie ,ja sięz tym zgadzam. Już mniej biorąc pod uwagę obecną Polską cenę, ale to już inna sprawa.

Jasne że jak masz wymienić na coś podobnego to nie ma sensu.

Jaki to był budżet na wzmak + streamer?

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Przed chwilą, Mariusz B napisał:

Witam

Widzę, że dużo osób poleca R-N803D. Ja również przymierzam się do podmiany mojego Onkyo TX-8150 i właśnie na R-N803D. Mam tylko wątpliwości, czy to dobrze zagra z moimi Dali Zensor 7. Może ktoś ma doświadczenia z takim zestawem?

Mariusz

Dużo osób właśnie twierdzi, że połączenie Dali z Yamahą, jest udane i to niezaleznie od pułapu urządzeń. Nie słuchałem za wiele takich, więc się nie wypowiem. Dali nie są kąśliwe, Yamaha podobnie. Więc góra Cię nie powinna zmęczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Miras23 napisał:

Dużo osób właśnie twierdzi, że połączenie Dali z Yamahą, jest udane i to niezaleznie od pułapu urządzeń. Nie słuchałem za wiele takich, więc się nie wypowiem. Dali nie są kąśliwe, Yamaha podobnie. Więc góra Cię nie powinna zmęczyć.

Ja mam Dali Oberon połączone z Magnat MR780. Jestem baaardzo zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, terracan1929 napisał:

Nie porównój 803 do 602, bo ja, po przejściu z 602 na 701 byłem zaskoczony różnicą w jakości grania (wiem,że 701 to czysty wzmak, ale jednak bliżej mu do 803 niż do 602).

Także 803 na pewno gra dużo lepiej, mocniej, bardziej energetycznie od 602.

witam

Napewno 803 gra lepiej niż 602 i co do tego nie mam żadnej watpliwości

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...