Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do 4 glosnikow ic62


Raavv

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum. Chcialbym poprosic o podpowiedz w sprawie zakupu wzmacniacza. Otoz w lokalu uzytkowym sa zamontowane w 2 pomieszczeniach po 2 glosniki w suficie Magnat IC62. Potrzebuje dobrac do tego wzmacniacz - moze byc nowy lub uzywany. Jesli bylaby taka mozliwos to byloby super gdyby dalo sie regulowac glosnosc dla kazdego z pomieszczen osobno. Przyszlo mi do glowy ze moze dobrym pomyslem byloby zakupic jakis stary wzmacniacz z zestawow kina domowego (takie z dvd/bluray). Przyznam ze miejsce na to mam takze nieco ograniczone. Prosze was o podpowiedz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Dnia 1.11.2021 o 07:53, Raavv napisał:

Jesli bylaby taka mozliwos to byloby super gdyby dalo sie regulowac glosnosc dla kazdego z pomieszczen osobno.

jeżeli ma to być muzyka w tle to wystarczy wzmacniacz strefowy, wtedy będziesz miał możliwość sterowania każdym pomieszczeniem osobno.

Rozwiązanie z amplitunerem kina jest ok (sam to kiedyś stosowałem i miałem podłączone 12 głośników) tylko zajmuje więcej miejsca.

Skontaktuj się z nami. Postaramy się pomóc.

 

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...