Skocz do zawartości

Słuchawki TWS do 200zł


Recommended Posts

W tej cenie trudno o tak długo faktycznie działające słuchawki TWS. Creative Outlier Air Sports teoretycznie oferują 10h na jednym naładowaniu. W praktyce można ich używać dość głośno ponad 8h. Maja jednak stosunkowo mało responsywne mechaniczne przyciski pod gumową osłoną. Nowsza ich wersja V2 ma już przyciski dotykowe. Jest jednak droższa. JadeAudio EW1 są tańsze i pod tym względem lepiej dopracowane, jednak deklarowane 6 godzin pracy ciągłej jest chyba niemożliwe do osiągnięcia, jednak niewiele brakuje do tego wyniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem ceny i czasu pracy na jednym ładowaniu Edifier TWS1 PRO. Niedawno kupiłem na allegro za 207 zł (można było trafić i za 188). Deklarowany czas 12h, jak wygląda w praktyce nie wiem, bo kiedy kończyłem słuchanie - wędrowały do etui. W tym tygodniu, używając słuchawek po 4-6 h dziennie, na jednym ładowaniu etui pociągnąłem 5 czy 6 dni. Sterowanie dotykowe (w tym regulacja głośności). Grają bardzo głośno, musiałem na smartfonie zainstalować jakiś equalizer i solidnie obniżyć wszystkie częstotliwości, żeby uzyskać jako-taki zakres regulacji głośności. Dźwięk z nieco uwypuklonym środkiem, ale basy wyraźne, czyste, choć ja musiałem wypróbować wszystkie korki jakie zebrałem do tej pory ze słuchawek, żeby uzyskać dobre trzymanie w uchu i dobry bas - oryginalne korki w moich kanałach trochę go tłumią (słuchawki źle układają mi się w uszach, mam jakieś pokręcone kanały, w tym lewy mniejszy). Mikrofon w rozmowach telefonicznych spisuje się dobrze, rozmawiałem w tych słuchawkach kilka razy, na początku pytając "jak mnie słyszysz?" i w odpowiedzi słysząc "bardzo dobrze".

edit: zasięg wygląda na standardowe 10m. W mieszkaniu sygnał na dystansie 5m zaczyna się rwać przy próbie przebicia się przez dwie żelbetowe ścianki, ale jedną bierze na klatę ;) Słuchając muzyki ze smartfona w kieszeni spodni nigdy nie uświadczyłem żadnych ścin, zrywania itp. Opóźnienie sygnału pomiędzy smartfonem a słuchawkami niezauważalne.

Edytowano przez yendrek
uzupełnienie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...