Skocz do zawartości

Zmiana/upgrade sytemu stereo


Kowale

Recommended Posts

3 godziny temu, Kowale napisał:

Dzięki wielkie za wszystkie podpowiedzi. Tak też myślałem, że z Tidal Master to lekka ściema. 

A macie jakieś swoje zdanie na temat Tidal vs Spotify? Jakość jest podobna, czy któryś z serwisów ma wyższą?

Nie chcę wsadzać kija w mrowisko, ale ja słyszę różnicę dość wyraźnie. Na korzyśc Tidala. Z 3 różnymi DAC'kami.

Ale...usłyszałem ją dopiero po zakupie wyższej klasy sprzętu i to nie kolumn a słuchawek.  W moim salonowym bieda-stereo ( Roksan K3 + KEF Q750 + Bluesound 2i) różnica jest wtedy, kiedy sam siebie staram się przekonać że jest. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Na Temat Audio napisał:

Cześć,

również obstawiam Musical Fidelity M5si z Node 2i jako świetny punkt do budowania przyszłościowego systemu. Myślę, że nawet z obecnymi Zensor 7 zagra to naprawdę dobrze.

Pozdrawiam,

Michał

Tym bardziej, że można taki zestaw kupić mało używany w dobrych pieniądzach ;)

Nowy M5si nie jest tani, ale używkę na gwarancji znajdzie się już od 5tys + ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kowale napisał:

A co powiecie na Atoll IN100 Signature lub Maranz PM8006? Czy to będzie gorsze rozwiązanie, a może zbyt mało rozwojowe gdybym w przyszłości chciał wymienić kolumny na lepsze?

Atoll IN 100 i PM 8006 tak ale raczej do wyższych Dali. nie do Zensor / Oberon. Nie chodzi o klasę tylko o barwę dzwieku,.

Moim zdaniem i tu podpisuje się dwoma rekami nie ma sensu stosować lepszych kolumn do 8050. U znajomego gra to dalej. najpierw były Music Style 900 i było ok. teraz są Tannoy XT8F. No brakuje dużo. Poluje na wzmacniacz. Też byś tak musiał.

U Ciebie ewidentnie najpierw wymiana elektroniki.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...