Skocz do zawarto艣ci

KLIPSCH THX 504 502 Swietne Kino 7.0 NOWE!

tomw

Recommended Posts

Witam, jako ze zdecydowalem si臋 na Klipsche serii THX 8000, sprzedaje wszystko inne co nazbyt szybko i pochopnie by艂o kupione i mialo by膰 u mnie w KD 馃檪

Tak wi臋c mam do sprzedania KAPITALNY zestaw 7.0 oparty na kolumnach Klipscha serii THX 500, wszystko w kolorze CZARNYM - idealny zestaw dla kogo艣 kto chce wspanialy dzwiek w kinie 馃檪 Kolumny sa na prawde wysokiej klasy, slyna z kapitalnej dynamiki i wysokiej efektywnosci - swietne rozwiazanie takze do amplitunerow o nizszej mocy 馃檪 Kolumny sa FABRYCZNIE NOWE i oczywiscie w 100% sprawne, nigdy nie by艂y otwierane i s膮 nadal FABRYCZNIE ZAPIECZETOWANE. Kolumny pochodza z Polskiej dystrybucji, w komplecie s膮 paragony zakupu, wszystkie kolumny s膮 na pelnej Polskiej gwarancji 馃檪 Koszt takiego zestawu w sklepie to obecnie ponad 21 500zl, tak wi臋c mysle ze to swietna okazja dla kogo艣 szukajacego kina marzen 馃檪 Pierwsze dwa zdjecia pogladowe ze strony producenta 馃檪

Sa to kolumny instalacyjne do zamocowania w scianach, ALE jako ze wedle zalecen THX wszystkie kolumny powinny by膰 odciete przy 80Hz i nie dawac basu, mo偶na spokojnie dorobic do nich male plaskie obudowy i powiesic je na scianach - ja dokladnie tak zrobilem z przednimi kolumnami z serii 8000 u mnie 馃檪 Obudowy nie musz膮 by膰 dokladnie wyliczone, jako ze kolumny beda dawac ino srednie i wysokie tony 馃檪 Generalnie za pieniadze, kolumny instalacyjne oferuja o wiele lepsza jakosc ni偶 tradycyjne, jako ze caly wydatek idzie w艂a艣nie w glosniki, a nie w w pudla i elegancki wyglad 馃檪 Tak wi臋c jak dla kogo艣 jakosc dzwieku jest najwazniejsza, kolumny instalacyjne to najlepszy wybor 馃檪 W komplecie s膮 oczywiscie magnetyczne grille w kolorze bialym, kt贸re mo偶na pomalowac na dowolny kolor aby zniknely zupelnie na scianie 馃檪

Zestaw najchetniej sprzedam W CALOSCI, ale dla konkretnie zdecydowanych pomysle o rozbiciu na kawalki, piszcie z pytaniami 馃檪

CENA to 16 000 zl

A ZESTAW SKLADA SIE Z:

- 3 sztuki Klipsch THX 504 L kt贸re s膮 idealne na trzy przednie kanaly L/C/R - https://www.klipsch.com/products/thx-504-l

- 4 sztuki Klipsch THX 502 L kt贸re s膮 idealne na tylne i boczne kanaly - https://www.klipsch.com/products/thx-502-l

Z racji na to ze mam oryginalne pudelka, moge wyslac ubezpieczonym kurierem, cena do uzgodnienia. Definitywnie najchetniej odbior osobisty, mozliwy w Piasecznie lub czasem w Warszawie 馃檪

0.jpg

1.jpg

202.jpg

203.jpg

Udost臋pnij na innych stronach