Skocz do zawartości

Pierwszy zestaw audio do nowego domu


Papa_Het

Recommended Posts

2 godziny temu, stach_s napisał:

Atak całkowicie nieuprawniony, przynajmniej w stosunku do Piotra z s4Home, który bardzo często przy skromnych budżetach poleca sprzęt używany...

nie mowie ze kazdy .... ale niestety mimo ze jestem laikiek odrazu to zobaczylem.... 

sam kupilem u  s2000 pro suba u osoby ktory wdawala sie najszczersza . s4home wydaje sie ok , rms chyba tez :)

 

Dzis i jutro przychodza do mnie a26 , a 36 i magnaty monitor 200 ... sam ocenie . Naprawde nawet dalbym 5 k za aktywane kolumny z wiekszym tweeterem...  

 

nastepne beda lipsche fives .... ale szukam czegos z duzym tweeterem dobre wysokie i srednia . do basu s2000 pro - naprawde megga sub . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Papa_Het napisał:

Wydmuch w mojej małej klicie mają niesamowity.

Takiego określenia jeszcze nie słyszałem ''wydmuch''. Jak będziesz słyszał zniekształcenia dźwięku to ścisz, aby nie spalić głośników odpowiadających za wysokie tony.

3 godziny temu, robotnik napisał:

Odrazu kupuj wzmacniacz i heco czy inne których jestem dystrybutorem itp . Smutne to niestety

To prawda, tak nachalnie polecane i przy okazji wypromowane Heco to domena @S4Home Smutne jest to, że widzi to tylko u innych sprzedawców tzn. promowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lysyrafal napisał:

Takiego określenia jeszcze nie słyszałem ''wydmuch''. Jak będziesz słyszał zniekształcenia dźwięku to ścisz, aby nie spalić głośników odpowiadających za wysokie tony.

To prawda, tak nachalnie polecane i przy okazji wypromowane Heco to domena @S4Home Smutne jest to, że widzi to tylko u innych sprzedawców tzn. promowanie.

prawdopodobnie sa tu dystrybutorzy danej marki na polske - wiec czy u niego kupisz czy u kogos innego bez roznicy - swoje zarobi . dlatego tak jak wszedzie trzeba uwazac... dzis juz fora uzytkownikow nie istnieja praktycznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, robotnik napisał:

Dobrze , rozumiem , kazdy chwali to co sprzedaje i na czym zarabia . Nikt tu nie polecił kolumn aktywnych ktorych nie ma w ofercie . Odrazu kupuj wzmacniacz i heco czy inne których jestem dystrybutorem itp . Smutne to niestety

No właśnie nie. i gdybyś był dłużej na forum zobaczył byś że polecam systemy których nie mam w ofercie oraz systemy używane których nie mam. Poświęcam czas na szukanie użytkownikom sprzętów na portalach. Dawniej nawet dzwoniłem wypytać o niego. Także, no yyyyy. nie . nie zgadzam się z Tobą.

17 godzin temu, stach_s napisał:

Atak całkowicie nieuprawniony, przynajmniej w stosunku do Piotra z s4Home, który bardzo często przy skromnych budżetach poleca sprzęt używany...

Dziękuje !

Piotr

9 godzin temu, robotnik napisał:

A36 graja gorzej od magnat 220 monitor....  a magnaty 1.1k , a36  2.8k.... oczywiscie magnaty ladniej wykonane , prezentuja sie super i maja hdmi wifi ... ale dzwiek , no tutaj magnaty  poprostu lepsze

No i to jest właśnie ciekawe bo z tych dwóch jako pewnie jedyny polecał bym ci Magnaty.

13 godzin temu, lysyrafal napisał:

To prawda, tak nachalnie polecane i przy okazji wypromowane Heco to domena @S4Home Smutne jest to, że widzi to tylko u innych sprzedawców tzn. promowanie.

Oj rafał. Podaj zatem kolumny które Ty polecasz w budżecie Aurory. Umówmy się! Czy ktoś je lubi czy nie to jest jedna sprawa ale Aurora w swojej cenie jest kolumną którą musi być zawsze brana pod uwagę. Obecnie konkurencja klasowa potrafi podchodzić pod ceny 6000 zł za parę.

To kolumny które nie posiadają marketingu, nie posiadają marzy dlatego je polecam. Cena/jakość na chwilę obecną są po prostu leaderem. Dlateggo są tak często pokazywane w propozycjach.

Ale jestem ciekaw Twojej propozycji. Słucham.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, S4Home napisał:

Czy ktoś je lubi czy nie to jest jedna sprawa ale Aurora w swojej cenie jest kolumną którą musi być zawsze brana pod uwagę. Obecnie konkurencja klasowa potrafi podchodzić pod ceny 6000 zł za parę.

Szanuję wybór osób, którzy kupili te kolumny i nic mi do tego. Porównywanie tych kolumn do innych w cenie 6K to już cios poniżej pasa. Przeczytaj dokładnie co napisałeś Piotrze i porównaj do tego co ja Ci wytknąłem. W tej chwili robisz dokładnie to samo, czyli promowanie.

Pozdrawiam-Rafał!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, S4Home napisał:

No właśnie nie. i gdybyś był dłużej na forum zobaczył byś że polecam systemy których nie mam w ofercie oraz systemy używane których nie mam. Poświęcam czas na szukanie użytkownikom sprzętów na portalach. Dawniej nawet dzwoniłem wypytać o niego. Także, no yyyyy. nie . nie zgadzam się z Tobą.

Dziękuje !

Piotr

No i to jest właśnie ciekawe bo z tych dwóch jako pewnie jedyny polecał bym ci Magnaty.

Oj rafał. Podaj zatem kolumny które Ty polecasz w budżecie Aurory. Umówmy się! Czy ktoś je lubi czy nie to jest jedna sprawa ale Aurora w swojej cenie jest kolumną którą musi być zawsze brana pod uwagę. Obecnie konkurencja klasowa potrafi podchodzić pod ceny 6000 zł za parę.

To kolumny które nie posiadają marketingu, nie posiadają marzy dlatego je polecam. Cena/jakość na chwilę obecną są po prostu leaderem. Dlateggo są tak często pokazywane w propozycjach.

Ale jestem ciekaw Twojej propozycji. Słucham.

Piotr

Dokładnie przyznalem to w innym temacie ze dzieki  Tobie zainteresowałem sie magnatami - szacunek za takie podejscie . Jezeli tylko bedziesz miał w ofercie dobre aktywne kolumny z sub outem ( najlepiej podstawkowe - i optyk )  daj znac ,  woofer 5.5 a najlepiej 6.5  i biorę u Ciebie w  ciemno . Tak do 5k najlepiej.

 

Pewnie dlatego te magnaty dobrze graja - bo zamiast kasy na podbijanie marazy , marketing , lade opakowanie poprostu zainwestowali w glosniki.... dlatego tak o nich cicho wszedzie .

Edytowano przez robotnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lysyrafal napisał:

Szanuję wybór osób, którzy kupili te kolumny i nic mi do tego. Porównywanie tych kolumn do innych w cenie 6K to już cios poniżej pasa. Przeczytaj dokładnie co napisałeś Piotrze i porównaj do tego co ja Ci wytknąłem. W tej chwili robisz dokładnie to samo, czyli promowanie.

Pozdrawiam-Rafał!

Drogi Rafale nie.

Aby przybliżyć Ci nieco rynek audio bo chyba odjechał Ci przez pandemie:

https://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/DALI/OBERON/OBERON_7?s1=1

https://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/Q_ACOUSTICS/SERIA_3000i/QA_3050i?s1=1

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/elac-debut-2-0-f6-2.html

Wybacz nie będę dalej szukał.

to kolumny które jeszcze nie dawno były wybierane wraz z Aurorą. No ceny są znacznie wyższe. 

Więc ponawiam pytanie do Ciebie. Podaj alternatywę w cenie Aurory 700 aby mozna je było polecac.

Promowanie a polecanie użytkownikom godnego, cena-jakośc sprzetu to jednak co innego Rafale.

11 godzin temu, robotnik napisał:

Dokładnie przyznalem to w innym temacie ze dzieki  Tobie zainteresowałem sie magnatami - szacunek za takie podejscie . Jezeli tylko bedziesz miał w ofercie dobre aktywne kolumny z sub outem ( najlepiej podstawkowe - i optyk )  daj znac ,  woofer 5.5 a najlepiej 6.5  i biorę u Ciebie w  ciemno . Tak do 5k najlepiej.

 

Pewnie dlatego te magnaty dobrze graja - bo zamiast kasy na podbijanie marazy , marketing , lade opakowanie poprostu zainwestowali w glosniki.... dlatego tak o nich cicho wszedzie .

To dotyczy tak samo Magnata jak Heco właśnie.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S4Home napisał:

Promowanie a polecanie użytkownikom godnego, cena-jakośc sprzetu to jednak co innego Rafale.

Jakość użytych przetworników w kolumnach Heco do w/w przez Ciebie jest słaba. Jakość wykonania kolumn Heco w porównaniu do w/w pozostawia wiele do życzenia, oprócz Elac. Także według mnie cena kolumn Heco jest uzasadniona, do tego co reprezentuje. Z drugiej strony kolumny te już są długo na rynku i pewnie dlatego tak staniały, bo wcześniej kosztowały 1800 PLN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, to że każdy branżowiec poleci zestaw sprzedawany przez siebie - to całkiem normalna praktyka. Zdziwiłbym się gdyby S4 polecał sprzęt od Q21 i odwrotnie. Pisać tu może każdy z branży, więc jeżeli ktoś nie pisze to traci potencjalnego klienta. Marketing.

Kupujący ogląda, słucha, przebiera - i to co kupi to nie wina sprzedawcy tylko jego.

Dzięki Wam zapoznałem się z tematem, zdecydowałem się na to co mam na podstawie jeszcze innych opinii i opisów w necie. Sprzęt kupiłem z jeszcze innego źródła.

Nie czułem, żeby ktoś tu był nachalny. Napiszę więcej, wysyłając wiadomości na priv, liczyłem, że odpowiedzi z branży spłyną szybciej:) 

Dla mnie chłopaki - branżowcy i niebranżowi audiofile - jesteście spoko, i na pewno będę polecał to forum! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Papa_Het Przepraszamy za zaśmiecanie tematu, ale pewne sprawy trzeba wyjaśniać. Nie chodzi o wciskanie kolumn, bo jak słusznie zauważyłeś każdy użytkownik ponosi odpowiedzialność sam za to co kupił. Kolumny Heco 700 bardzo często polecane przez branżę tu na forum stały się ikoną i niektóre osoby biorą to wyznacznik. Czasami było tak, że codziennie pojawiały się w propozycjach do zestawu.

Dziękujemy za miłe słowa.

Pozdrawiamy Ciebie!

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.12.2021 o 15:33, lysyrafal napisał:

Jakość użytych przetworników w kolumnach Heco do w/w przez Ciebie jest słaba. Jakość wykonania kolumn Heco w porównaniu do w/w pozostawia wiele do życzenia, oprócz Elac. Także według mnie cena kolumn Heco jest uzasadniona, do tego co reprezentuje. Z drugiej strony kolumny te już są długo na rynku i pewnie dlatego tak staniały, bo wcześniej kosztowały 1800 PLN.

Aurora tyle nie kosztowała.

Tyle kosztowały Music Style które były wykonane inaczej.

Po raz kolejny, 3 raz, ponawiam pytanie, które inne polecasz w ich cenie.

Dnia 2.12.2021 o 15:33, lysyrafal napisał:

Jakość wykonania kolumn Heco w porównaniu do w/w pozostawia wiele do życzenia, oprócz Elac

A przepraszam czym odstają? W wykonaniu? Chętnie poczytam.

ELAC też słabo wykonany?

Robi się ciekawie :)

23 godziny temu, lysyrafal napisał:

Kolumny Heco 700 bardzo często polecane przez branżę tu na forum stały się ikoną i niektóre osoby biorą to wyznacznik. Czasami było tak, że codziennie pojawiały się w propozycjach do zestawu.

Słuchamy innej propozycji godnej , którą uważasz za lepszą. Budżet 3K

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Aurora tyle nie kosztowała.

Za sztukę oczywiście, tak jak ma to w zwyczaju podawać branża na swoich stronach. Komplet 3600 PLN czyli 2-sztuki!

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Po raz kolejny, 3 raz, ponawiam pytanie, które inne polecasz w ich cenie.

Ja w innym temacie pytałem z czym słuchałeś Rotel A12 (twierdziłeś, że gra ciepło) i się odpowiedzi nie doczekałem. Wiesz jakie kolumny polecam, także wystarczy uważnie czytać forum.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lysyrafal napisał:

Za sztukę oczywiście, tak jak ma to w zwyczaju podawać branża na swoich stronach. Komplet 3600 PLN czyli 2-sztuki!

Ja w innym temacie pytałem z czym słuchałeś Rotel A12 (twierdziłeś, że gra ciepło) i się odpowiedzi nie doczekałem. Wiesz jakie kolumny polecam, także wystarczy uważnie czytać forum.

 

Może to przeoczyłem albo post spadł na dalsze strony? Wiesz jestem tagowany codziennie naście razy.

Nadal twierdze że A12 gra ciepło. Może nie wybitnie ale jednak. Dlatego jest łączony tudzież używany przez Bowersy. Czy też był zanim one dołączyły do Sound United. Teraz zapewne się to zmieni.

Ok. Czyli generalnie wyszło że Heco 700 krytykujesz ale alternatywy nie masz.

Nigdy nie twierdziłem że są to idealne kolumny.

Twierdze że w swojej cenie są to kolumny które muszą się znaleźć na liście do odsłuchu.

Do odsłuchu!

Ze względu na brak marketingu są to kolumny tańsze od konkurencji. Dlatego ich cena/jakość jest w tak dobrej relacji.

3 godziny temu, S4Home napisał:
Dnia 2.12.2021 o 15:33, lysyrafal napisał:

Jakość wykonania kolumn Heco w porównaniu do w/w pozostawia wiele do życzenia, oprócz Elac

A przepraszam czym odstają? W wykonaniu? Chętnie poczytam.

ELAC też słabo wykonany?

Robi się ciekawie

Jesli zacząłeś to zakończ.

Przepraszam Cie ale ja jestem akurat uczulony na to jeśli ktoś wytyka mnie palcami jeśli właśnie jest to sprzeczne z moją prywatną domeną oraz inicjatywą.

Dnia 30.11.2021 o 17:27, lysyrafal napisał:

To prawda, tak nachalnie polecane i przy okazji wypromowane Heco to domena @S4Home Smutne jest to, że widzi to tylko u innych sprzedawców tzn. promowanie.

Więc Ci tego po prostu nie odpuszczę.

Mam nadzieje że nasza dyskusja wejdzie na znacznie wyższy poziom i będziemy wstanie wymienić kilka ciekawych zdań a nie tylko Twoje oskarżenia pod moim adresem.

Zapraszam

Piotr

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, S4Home napisał:

Może to przeoczyłem albo post spadł na dalsze strony? Wiesz jestem tagowany codziennie naście razy.

Dosłownie jak polityk. Zawsze znajdzie się jakaś wymówka.

14 godzin temu, S4Home napisał:

Jesli zacząłeś to zakończ.

Okleina, montaż głośników, spasowanie ścianek, czasami ślady kleju. Jeśli chodzi o w/w serię Elac mam podobne zastrzeżenia, oprócz samych przetworników.

14 godzin temu, S4Home napisał:

Nigdy nie twierdziłem że są to idealne kolumny.

Szczerze w to wątpię, bo poniżej piszesz to:

14 godzin temu, S4Home napisał:

Twierdze że w swojej cenie są to kolumny które muszą się znaleźć na liście do odsłuchu.

Według Ciebie muszą, a według mnie mogą i każdy czytający to użytkownik czuje różnicę wybrzmieniu tych słów. Gadane Piotrze to Ty masz, ale musisz wiedzieć, że nie każdy jest w ciemię bity.

15 godzin temu, S4Home napisał:

Więc Ci tego po prostu nie odpuszczę.

Nie zamierzam chować głowy w piasek, jak wiem że mam rację. Ideałem nie jestem, swoje za uszami mam i jak każdy popełniam błędy. Mam swoje zasady i staram się ich trzymać, a swoje w życiu już przeszedłem.

15 godzin temu, S4Home napisał:

Mam nadzieje że nasza dyskusja wejdzie na znacznie wyższy poziom i będziemy wstanie wymienić kilka ciekawych zdań a nie tylko Twoje oskarżenia pod moim adresem.

Skoro chcesz prowadzić dyskusję na poziomie, to najpierw trzeba zacząć od siebie. Ewentualnie mogę Ci przypomnieć naszą dyskusję o amplitunerze Denon DRA-800H, jak też coś wytknąłem. Zostałeś w tamtym temacie bez argumentów i przestałeś odpowiadać na moje zarzuty. Swoją drogą ciekawe co musiałoby napisać @Q21  jak ich niejednokrotnie ''oskarżałeś'' o polecanie Audiolaba? Nie bądź śmieszny, ponieważ według tego toku myślenia, to @Q21 powinno już Ci założyć sprawę w sądzie czy się mylę? Mógłbym tu jeszcze dużo napisać, aczkolwiek napisałem wystarczająco, aby każdy mógł na spokojnie sam to ocenić i przemyśleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lysyrafal napisał:

Mógłbym tu jeszcze dużo napisać, aczkolwiek napisałem wystarczająco, aby każdy mógł na spokojnie sam to ocenić i przemyśleć.

W mojej ocenie trudno o zupelny obiektywizm u kogoś zainteresowanego sprzedażą. Jednak daleki jestem od tak krytycznej oceny. Tak jak napisałeś kto w ciemię nie bity ten łeb na karku ma 😉 czyli czyta, rozważa ale potem przede wszystkim słucha, co z reguły poleca robić Piotr, a następnie wybiera pod swe uszne upodobania 😉 to czy ktoś napisze muszą a nie powinny - cóż zalezy yeż od kontekstu. Też bym napisał pewnie że w tej cenie wybierając nowe kolumny trzeba wziąć pod uwagę, w zależności od źródła oczywiście, 700ki czy wyższy model. Ta polemika to już sztuka dla sztuki. Tak jak napisaleś - wystarczajaco dużo słów już padło i jak ktoś się dokopie to sam wyrobi sobie jakieś tam zdanie.  Pokój 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zonk. W moim prawym Focalu środkowy głośnik basowy zaczął charczeć. Jak to możliwe, że kupuję pierwszy raz w życiu sprzęt i coś musi ebnąć😢. Kilka dni było ok, a wczoraj wieczorem przy cichej muzyce charczenie było wyraźnie słyszalne. Dostałem już namiar na dystrybutora i zgłaszam dzisiaj reklamacje. Można złapać doła... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lysyrafal napisał:

Dosłownie jak polityk. Zawsze znajdzie się jakaś wymówka.

Jak polityk. Mówi ten którego 4 razy trzeba prosić o komentarz.... 

Wyjmij belkę że swojego oka zanim zauważysz drzazgę w moim.

8 godzin temu, lysyrafal napisał:

Okleina, montaż głośników, spasowanie ścianek, czasami ślady kleju. Jeśli chodzi o w/w serię Elac mam podobne zastrzeżenia, oprócz samych przetworników.

Ni tu się zgodzić nie mogę. Okrężna jest tej samej klasy. Spasowanie ścianek? W Aurora ta przerwa jest specjalnie 😛

8 godzin temu, lysyrafal napisał:

Szczerze w to wątpię, bo poniżej piszesz to:

No i nadal przekręcasz.

albo tak bardzo nie rozumiesz.

pisze.

kolumny które kuszą się znaleźć na liście do odsłuchu. To ni znaczy kolumny idealne. Takich nie ma.

8 godzin temu, lysyrafal napisał:

Nie zamierzam chować głowy w piasek, jak wiem że mam rację

A ja wiem że mam ją ja.

8 godzin temu, lysyrafal napisał:

przypomnieć naszą dyskusję o amplitunerze Denon DRA-800H, jak też coś wytknąłem. Zostałeś w tamtym temacie bez argumentów i przestałeś odpowiadać na moje zarzuty

Tak przypomnij mi albo ja wklej. Bo ja nie pamiętam.

8 godzin temu, Matt Daemon napisał:

W mojej ocenie trudno o zupelny obiektywizm u kogoś zainteresowanego sprzedażą. Jednak daleki jestem od tak krytycznej oceny. Tak jak napisałeś kto w ciemię nie bity ten łeb na karku ma 😉 czyli czyta, rozważa ale potem przede wszystkim słucha, co z reguły poleca robić Piotr, a następnie wybiera pod swe uszne upodobania 😉 to czy ktoś napisze muszą a nie powinny - cóż zalezy yeż od kontekstu. Też bym napisał pewnie że w tej cenie wybierając nowe kolumny trzeba wziąć pod uwagę, w zależności od źródła oczywiście, 700ki czy wyższy model. Ta polemika to już sztuka dla sztuki. Tak jak napisaleś - wystarczajaco dużo słów już padło i jak ktoś się dokopie to sam wyrobi sobie jakieś tam zdanie.  Pokój 😉

Dziękuję. Bo tu się zgadzam.

 

Myślę Rafale że bezpieczniej będzie się po prostu unikać. Nie rozumiemy się. I zapewne nie zaczniemy. 

Pokój

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Papa_Het napisał:

No i zonk. W moim prawym Focalu środkowy głośnik basowy zaczął charczeć. Jak to możliwe, że kupuję pierwszy raz w życiu sprzęt i coś musi ebnąć😢. Kilka dni było ok, a wczoraj wieczorem przy cichej muzyce charczenie było wyraźnie słyszalne. Dostałem już namiar na dystrybutora i zgłaszam dzisiaj reklamacje. Można złapać doła... 

Warto sprawdzić czy któryś kabel się nie zluzował , słuchasz muzy i dociskasz pokolei. Nie spotkałem się jeszcze by kolumna sama z siebie się zepsuła ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z boku na dyskusję Rafała z Piotrem trzeba jasno powiedzieć ,że nie ma się co czarować ,forum to jeden z kanałów dystrybucji salonów sprzedaży. Trzeba jednak uczciwie przyznać ,że S4home udziela się często w różnych tematach i tj najbliżej mu zwykłemu użytkownikowi forum niż pozostali branżowi użytkownicy.

Co do Heco 700 to w ich cenie nie ma zbytnio konkurencji w podlogowkach.Sa albo gorsze kolumny albo lepsze ale droższe.Stad w stosunku cena jakość są godne polecenia.Wiec są polecane 

Ps dodam ,że elementy mojego zestawu były zakupione w innych miejscach niż reprezentowane tutaj przez branżę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, S4Home napisał:

Tak przypomnij mi albo ja wklej. Bo ja nie pamiętam.

https://forum.audio.com.pl/topic/77887-zestaw-stereo-do-salonu-na-przykładzie-r-n303d-nova-8/?tab=comments#comment-377974

Ja takich rzeczy nie zapominam, gdy osoba ze mną rozmawia, a później okazuje się, że to nieprawda. Dosłownie żadnych zasad i tyle w temacie.

20 godzin temu, S4Home napisał:

Myślę Rafale że bezpieczniej będzie się po prostu unikać. Nie rozumiemy się. I zapewne nie zaczniemy. 

Oczywiście, tylko nie wiem jak chcesz to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, helmut.. napisał:

Patrząc z boku na dyskusję Rafała z Piotrem trzeba jasno powiedzieć ,że nie ma się co czarować ,forum to jeden z kanałów dystrybucji salonów sprzedaży. Trzeba jednak uczciwie przyznać ,że S4home udziela się często w różnych tematach i tj najbliżej mu zwykłemu użytkownikowi forum niż pozostali branżowi użytkownicy.

Dziekuję

20 godzin temu, helmut.. napisał:

Co do Heco 700 to w ich cenie nie ma zbytnio konkurencji w podlogowkach.Sa albo gorsze kolumny albo lepsze ale droższe.Stad w stosunku cena jakość są godne polecenia.Wiec są polecane 

Otóż to

16 godzin temu, lysyrafal napisał:

https://forum.audio.com.pl/topic/77887-zestaw-stereo-do-salonu-na-przykładzie-r-n303d-nova-8/?tab=comments#comment-377974

Ja takich rzeczy nie zapominam, gdy osoba ze mną rozmawia, a później okazuje się, że to nieprawda. Dosłownie żadnych zasad i tyle w temacie.

3 strona. 8 Grudnia Ci odpowiedziałem. Zatem nie wiem o co Ci chodzi.

16 godzin temu, lysyrafal napisał:

Oczywiście, tylko nie wiem jak chcesz to zrobić?

Nie odnoś się prosze do moich wypowiedzi a ja nie będę się odnosił do Twoich.

Zero komentarza o drugiej osobie.

Ja jestem sklepem nie jestem anonimem w sieci. Ty jesteś. nie wiem dlaczego masz takie negatywne zdanie o nas zwłaszcza w aspektach w których zawsze walczyłem.

Ale możesz mieć swoje zdanie. Dlatego proszę. Po prostu się unikajmy.

życze udanego tygodnia.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś napisze,
kilka lat temu szukałem, miałem podobne plany, najpierw mały salon później przeprowadzka do większego. , po kilku rozmowach wybrałem zestaw z Pylon Audio Pearl 25, niedawno dokupiłem Sub od nich. Zestaw stereo który jest bardzo uniwersalny, muzyka i kino oraz funkcje sieciowe.  W kinie brakowało mi niskich tonów ale teraz świetnie uzupełnia to Pearl Sub 

mam amplituner sieciowy  Pioneer SX-X30DAB, może nie jest to najlepszy wybór ale jest niski i wszystko aby stać się centrum rozrywki.  podłączony do TV, konsoli i gramofonu, Spisuje się doskonale. Choć wiem że nie pozwala wykorzystać w pełni tych głośników, za jakiś czas może wymiennie (choć patrząc na te ceny nie wiem czy to nastąpi) lub dokupię wzmacniacz. 

jestem zadowolony, choć porównując czasami inne zestawy (u innych osób)  to jedne grały lepiej w kinie a inne lepiej w muzyce, tu mam wrażenie wypośrodkowania tego. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2021 o 11:06, helmut.. napisał:

Patrząc z boku na dyskusję Rafała z Piotrem trzeba jasno powiedzieć ,że nie ma się co czarować ,forum to jeden z kanałów dystrybucji salonów sprzedaży. Trzeba jednak uczciwie przyznać ,że S4home udziela się często w różnych tematach i tj najbliżej mu zwykłemu użytkownikowi forum niż pozostali branżowi użytkownicy.

Jak inaczej miało by się forum z jednej strony utrzymać a z drugiej mieć stałych "doradców". Każdy pisząc, przedstawia swój punkt widzenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, S4Home napisał:

3 strona. 8 Grudnia Ci odpowiedziałem. Zatem nie wiem o co Ci chodzi.

Zapomniałeś to przypomniałem przykład, gdy jedna i ta sama osoba, może mieć dwa różne zdania na temat jednego amplitunera. Tak, żeby nie być gołosłownym, iż komuś coś zarzucam wyssanego z palca. Kto chciał, poczytał i może wyciągnąć własne wnioski.

6 godzin temu, S4Home napisał:

Ja jestem sklepem nie jestem anonimem w sieci. 

Nie wiem jak to interpretować, że co, branża może więcej? A co mają powiedzieć ludzie, którzy nieraz wydają ciężko zarobione pieniądze na upragniony sprzęt? Później wchodzi na forum i czyta, że nic lepszego nie ma i wychodzi totalny klops, o to mi chodzi o nic więcej.

6 godzin temu, S4Home napisał:

Ty jesteś. nie wiem dlaczego masz takie negatywne zdanie o nas zwłaszcza w aspektach w których zawsze walczyłem.

Zauważ, że nie tylko Tobie potrafię pokazać błędy, ale całej branży. Powiem więcej, że jeśli nawet ja coś krytykowałem, to byłeś skłonny potrzeć moją opinię (mam tu na myśli jedną dużą sieć sklepów i na pewno się domyślasz o kogo chodzi). W wielu aspektach się zgadzamy, aczkolwiek jak widać z powyższego przykładu, w wielu się też różnimy.

6 godzin temu, S4Home napisał:

Ale możesz mieć swoje zdanie. Dlatego proszę. Po prostu się unikajmy.

Nie obiecuję, ale postaram się. Trudno czasami pozostawić post bez komentarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...