Skocz do zawartości

Który wzmacniacz kupić.


Bogusław

Recommended Posts

Witam. Proszę o radę, chciałbym kupić wzmacniacz. Mam dwa modele ; Cyrus One lub Rotel a12. Słucham wszystkiego, zależy mi na stereofonii, muzykalności, jasnym dźwięku z dobrą głębią. Bez  wyostrzeń i bez dominacji pasm. Posiadam kolumny ;DM2/7 i PYLON AUDIO sapphire 23, pomieszczenie 20 m2. Proszę o sugestie. 

Edytowano przez Bogusław
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione przez ciebie oczekiwane cechy trochę się wykluczają, ale rozumiem że ma być po prostu dobrze😉 Wybrałeś stosunkowo podobne brzmieniowo urządzenia i szczerze mówiąc oba mogłyby ci przypaść do gustu. Powinieneś porównać je ze sobą bezpośrednio i samemu je ocenić. Jeśli potrzebujesz wypożyczyć do porównania to mamy Cyrusa - zadzwoń ustalimy szczegóły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.11.2021 o 07:37, S4Home napisał:

rotel gra cieplej

Jeżeli on gra cieplej, to mnie ciekawi z jakimi kolumnami go słuchałeś?

Dnia 3.11.2021 o 15:57, Bogusław napisał:

Rotel a12. Słucham wszystkiego, zależy mi na stereofonii, muzykalności, jasnym dźwięku z dobrą głębią. Bez  wyostrzeń i bez dominacji pasm. Posiadam kolumny ;DM2/7 i PYLON AUDIO sapphire 23, pomieszczenie 20 m2.

Wyższy model jest bardziej zrównoważony w brzmieniu i wydajniejszy, a nawet są dwa używane do kupienia:

https://forum.audio.com.pl/topic/82799-s-rotel-a14-srebrny/?tab=comments#comment-452042

https://forum.audio.com.pl/topic/81235-wzmacniacz-zintegrowany-rotel-a14/?tab=comments#comment-428934

 

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...