Skocz do zawartości

Kino domowe


Leszek23

Recommended Posts

Witam wszystkich. Chciałbym zakupić kino domowe ale nie znam się za bardzo. 5.1 ,5.2,.5.1.2, 5.1.4 dużo o tym piszą dolby atmos. Ale tak naprawdę kino będzie głównie służyć do filmów muzyki , podczas oglądania transmisji sportowych kiedyś przeglądałem sprzęt firmy Audio Bronze podobał mi się też wygląd głośników ale to akurat jest mało ważne. Cena maks 10tys czekam na ciekawe propozycje dziękuję 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz porządniej (obszerniej...) czego szukasz, bo nawet nie podałeś tak podstawowych informacji początkowych jak powierzchnia pokoju czy co ma być w komplecie (amplituner plus kolumny, czy jeszcze np. odtwarzacz B?).
Nie ma co pakować się w jakieś obłędne ilości kolumn 5.1.4 jak nie wiadomo co chcesz osiągnąć i czy będziesz w stanie spełnić wymagania dotyczące ATOMOS i odpowiednio rozmieścić kolumny, Często lepiej jest poprzestać na prawidłowo skonfigurowanym zestawie 5.1 niż kupować gorsze kolumny - bo ma być ich prawie dwa razy więcej.

Pół roku temu zacząłeś od soundbara:

Pozdrawiam
PS. Co powinien zawierać taki początkowy post - link masz poniżej (a także  w mojej stopce)


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...