Skocz do zawartości

odtwarzacz sieciowy


PiTi88

Recommended Posts

Witam wszystkich,  potrzebuję  porady  co do odtwarzacza sieciowego. Chciałem podłączyć  pod wzmacniacz w firmie (nagłośnienie biura i wystawy) jakiś odtwarzacz sieciowy,  zależy mi na tym  żeby któryś  z ludziów  miał  na tablecie prostą intuicyjną apkę,  ustawił  w 99% przypadkach jakieś ojczyste radio w sieci od rmfu po zety itp. ,  albo spotyfy   i żeby to grało  i grało  i  grało  stabilnie bez zacinania , resetowania. Nie chcę wywalać  kasy na PORT sonos i w  oczy wpadła mi  Yamaha WXAD-10  i Triangle AIO C  jakieś  inne propozycje, za i przeciw? Nie zależy mi na super jakości , jak to mówią w firmie "to ma być muzyka  w tle" przede wszystkim stabilność i łatwość użytkowania.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, PiTi88 napisał:

Triangle AIO C

Bardzo przyjemne w obsłudze urządzenie, stabilna aplikacja, z której bez problemu posłuchasz radia przez dostęp do TuneIn oraz masz dostęp do wszystkich bardziej znanych serwisów streamingowych. Wyjście ma analogowe po przez mini jack 3,5mm oraz cyfrowe po optyku do podłączenia do DACa np. we wzmacniaczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...