Skocz do zawartości

Kolumny Elac B6.2 jaki wzmacniacz??? Loxjie A30???


versusdarek

Recommended Posts

Loxjie A30 zagra poprawnie, ale dobrego brzmienia można oczekiwać dopiero od dużego, "prawdziwego" wzmacniacza za większą kasę. Ktoś pisał, że to są tanie kolumny, a najlepiej czują się z droższymi wzmacniaczami (nawet kilka razy droższymi od kolumn, oczywiście rzadko kto tak dobiera sprzęt ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie chce się pakować chce żeby to fajnie zagrało nie jestem jakimś audiofilem,wcześniej miałem edifierr2750  chce podłączyć pod komputer i żeby fany dźwięk był  ,to może kupię tego co mi mówiłeś jeśli się da do kompa podłączyć.dziekuje kolego za pomoc bo glosniki  leżą w domu a wzmacniacza brak....jak coś to pisz śmiało pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Argon co podpowiedział @lysyrafal jest naprawdę fajny (ze specki, cenowo i designersko). Może zapoznaj się z nim w jakimś pobliskim sklepie / salonie audio.

Ciekawym wyborem i dość często łączonym z tymi kolumnami jest NAD 316 BEE. Tylko to już spory piec przy takim Argonie. Ja bym się skłaniał osobiście na Argona, wierzę w Duńczyków jeśli chodzi o sprzęt audio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce kupić wzmacniacz i podłączyć go pod kompa stacjonarnego, ma budżet 1300 zł. Zakładam ,że pewnie będzie na biurku. 

Polecacie mu sprzęt bez Daca za 1600 zł albo z używek model o klasycznych rozmiarach , bez Daca , który nie wiadomo gdzie miałby kupić, za ile i w jakim stanie. No chłopaki.

@versusdarek weź sobie tego Loxjie z Amazonu. Jest spoko, a jeżeli Ci nie podpisuje to masz 30 dni na zwrot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki a słuchaj to który wziąć loxjie a30 czy ten Argon Audio SA1,  on ma dac i da się go pod kompa podłączyć więc który polecisz cenowo jest 850 loxjie i 1690 Argon .pozdrawiam 
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest. Ma więcej wejść :)

Obydwa oparte o MERUS MA12070, zakładam,że brzmią bardzo podobnie jak nie identycznie. Ta platforma używana jest teraz do większości małych wzmacniaczy od SMSL, Topping, Sabaj itd. Ogólnie bardzo fajne granie. Nie zakładaj ,że jest tak dobre,że odwróci Ci świat do góry nogami i nigdy nie beziesz chciał słuchać innych wzmacniaczy itd. Gra solidnie, a jak za swoje 900 zł to nawet bardzo dobrze. Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...