Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze - remont


Patryk gg

Recommended Posts

Witam, odrazu przejdę do tematu a wiec kupiłem mieszkanie 2 pokojowe i chciałbym zamontowac głośniki w suficie:

Salon - centrum dowodzenia będzie tutaj

2 głośniki w suficie 

kuchnia 1 głośnik 

Pokój 1 - 1 głośnik 

pokój 2 sypialnia będzie drugi tv 

korytarz 1 głośnik 

lazienka - może tez będzie 1 

Co oczekuje:

ogladajac tv w gościnnym chciałbym żeby grały 2 głośniki (stereo) z opcja dodania pozostałych jak by była impreza np. Chciałbym móc sterować np aplikacja które maja się włączać ? 
 

czy potrzebuje oprócz głośników subwoofer podłączany do prądu ? 
 

a teraz dodatkowo mam tv w sypialni i czy byłaby możliwość żeby 2 głośniki tez grały stereo z tv który nie jest główny (główny w gościnnym co wszystko podłączę) 

 

szukam takiego zestawu co spelni moje oczekiwania. Budżet: tak bez przesady ale do 5 tys zł +- ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Mam nadziej że na chwilę sprowadzę Cie na ziemię.

Bedzie to grało źle. Klubowo albo inaczej sklepowo. Tak jak wchodzisz do galerii do jakiegoś sklepu z ciuchami.

nie ma to nic wspólnego z odbiorem audio. Jeśli pomysłu nie zmienisz to po prostu szukaj amplituner kina domowego Aczkolwiek Ty masz 8 kanałów.

 

Szczerze pomysł niezwykle nie udany.

Oddzielił bym te systemy od siebie i kupił prawdziwe audio.

Z czasem dokupywał resztę.

Kto Ci to doradził?

Pani architekt?

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Głośniki sufitowe zagrają po prostu źle. Dodatkowo na pewno nie zmieściłbyś się w zakładanym budżecie. 

Zdecydowanie lepiej byłoby iść w kierunku zestawu stereo do salonu i sukcesywnie dokupować głośniki sieciowe do pozostałych pomieszczeń takie jak Yamaha MusicCast 20, Sonos One czy Harman Kardon Citation One MK2. 

Napisz jeszcze jak duży masz salon oraz jakie brzmienie chciałbyś uzyskać? Co będzie u ciebie źródłem ( tidal, Spotify, odtwarzacz cd itp).  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...