Skocz do zawartości

Sub do kina 28m2


kicaj82

Recommended Posts

Witam,

Szukam subwoofera do salonu o powierzchni 28m2. Genearlnie 50/50 filmy i muzyka. Nie musi grać głośno (żona nie lubi hałasów)- chyba że żony nie ma w domu,  ale jednak żeby dołożył to "coś".

Zastanawiam sie nad tymi opcjami (kolejność alfabetyczna):

Elac  3010 

Elac 3030 

Klipsch R-112SW

Klipsch R-115SW

REL HT 1003

REL HT 1205 (jak dozbieram)

SVS SB-1000 PRO

SVS SB-2000 PRO (jak dozbieram)
 

Doradźcie proszę!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi. Poczytalem opinie i n placu boju pozostaje REL vs SVS. Kwestia tylko czy podstawowe modele czy wyższe ($$$). Był ktoś może na odsłuchach i może sie podzielic opinia? ewentualnie jakies obietkywne testy/porównania? 

Klipsch super polecany ale głównie do kina, nie za bardzo do muzyki.

ps jakies promocje na blac friday sie zdarzają czy to raczej inna kategoria?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB2000pro to była moja pierwsza konstrukcja zamknięta. W stereo go nie używam ale u poprzedniego właściciela grał w stereo z monitorami i bardzo dobrze je wspomagał.
W KD gra inaczej niż konstrukcje BR, na początku nie byłem zadowolony i musiałem się do niego przyzwyczaić. Ale ostatecznie nie wróciłbym do BR.
Nie trzęsie tak pokojem jak BR ale ma bardziej kontrolowany bas. 
Wczoraj był u mnie ojciec i mówił, że nie odczuwa dużej różnicy w oglądaniu filmów po przesiadce z KD (słabego) na stereo (dość dobre).
Puściłem mu 1917 (scena ze szczurem w bunkrze) to SB2000pro go wystraszył :) na tyle, że zerwał się z kanapy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, S4Home napisał:

Jesli 50/50 to Klipsch odpada. Model 115SW to potwór o potężnym uderzeniu. Ale on do stereo się nie nadaje.

Potwierdzam, mam na stanie takie dwa. W kinie robią miazgę, ale do stereo to nie zostały one stworzone. Całe szczęście mi do muzyki sub nie jest w ogóle potrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...