Skocz do zawartości

Denon AVC-4700h + B&W 603s2


dan179

Recommended Posts

Dzień dobry  składam kino domowe na razie 5.1 docelowo chciałbym 9.1  padło na wyżej wymieniony amplituner ( cieszę się ,że w ogóle go dostałem) 90 % czasu filmy, reszta Spotify/Tidal.  Fronty - B&W 603s2 +centralny  607s2 , sub B&W PV1D, tyły z względu estetycznych negocjacji z Zona -B&W M-1. Przyszłościowo jak będę rozbudowywać systemie 9.1 to resztę głośników również chciałbym M-1. Co myślicie o takim zestawie? Czy ewentualnie w tym przedziale proponujecie coś innego? Jedynej rzeczy jakiej już nie zmienię w zestawieniu  to amplituner

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to o co pytasz? O zestaw kolumn tylko ? Oraz o połączenie ich z tym Denonem tak?

Bowers to dobry kompan do Denona. Z tym że nie są to kolumny tanie. Tu sporo płacisz za markę.

Tej samej klasy o podobnym brzmieniu masz modele Magnat Signature 707 czy Heco Revolution R7. A moim zdaniem gra to ciekawiej.

Także monitor audio Silver 300 czy nawet 500.

Dnia 5.11.2021 o 16:35, dan179 napisał:

B&W PV1D

W tej cenie kupisz świetny sub a nie takie coś. Tu płacisz za deisgn. To jakieś 50% ceny.

2x REL HT 1205 albo HT 1508 zagra znacznie lepiej. Z mniejszych modeli Silver sub także. Albo Magnat THX

Zapraszam do kontaktu bo szczerze to wywalisz kasę. Bedzie to grało dobrze. Ale moim zdaniem może być po prostu lepiej.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, S4Home napisał:

No to o co pytasz? O zestaw kolumn tylko ? Oraz o połączenie ich z tym Denonem tak?

Bowers to dobry kompan do Denona. Z tym że nie są to kolumny tanie. Tu sporo płacisz za markę.

Tej samej klasy o podobnym brzmieniu masz modele Magnat Signature 707 czy Heco Revolution R7. A moim zdaniem gra to ciekawiej.

Także monitor audio Silver 300 czy nawet 500.

W tej cenie kupisz świetny sub a nie takie coś. Tu płacisz za deisgn. To jakieś 50% ceny.

2x REL HT 1205 albo HT 1508 zagra znacznie lepiej. Z mniejszych modeli Silver sub także. Albo Magnat THX

Zapraszam do kontaktu bo szczerze to wywalisz kasę. Bedzie to grało dobrze. Ale moim zdaniem może być po prostu lepiej.

Piotr

Dziękuje  serdecznie za wyczerpująca odpowiedz :). W długi weekend usiądę nad tym  i przeanalizuje modele które  zostały tutaj wskazane. Do B&W mam duży sentyment po audio w xc90 😂 i podoba mi się ich design. Jednak dokladnie przyjrzę sie jeszcze HT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, dan179 napisał:

Dziękuje  serdecznie za wyczerpująca odpowiedz :). W długi weekend usiądę nad tym  i przeanalizuje modele które  zostały tutaj wskazane. Do B&W mam duży sentyment po audio w xc90 😂 i podoba mi się ich design. Jednak dokladnie przyjrzę sie jeszcze HT

W dobrym Aucie musi być zamontowane audio takze firmowe. Takie znane. Bowers jest właśnie  taką firmą.

Jak mowie oni mają dobre konstrukcję , niektóre nawet bardzo.

Ale znajdziesz produkty tańsze tej samej klasy. Albo nawet produkty podobne prestiżowo które zagrają po prostu ciekawiej.

Daj znać jesli miałbyś jakieś pytania.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.11.2021 o 08:46, S4Home napisał:

W dobrym Aucie musi być zamontowane audio takze firmowe. Takie znane. Bowers jest właśnie  taką firmą.

Jak mowie oni mają dobre konstrukcję , niektóre nawet bardzo.

Ale znajdziesz produkty tańsze tej samej klasy. Albo nawet produkty podobne prestiżowo które zagrają po prostu ciekawiej.

Daj znać jesli miałbyś jakieś pytania.

Piotr

 

Mam  zagwostke. Dzisiaj byłem na odsłuchu 603s2 ale podsunięto mi jeszcze głośniki podstawkowe 705 s2 sugerując , ze jeżeli ściana na przeciwko głośników jest bliżej niż 5 m to 603s2 będą za duże. I lepiej w tej cenie zainwestować w mniejsze a z wyższej Polki ;)  z wrażenia zapomniałem ( a Zona prosiła)odsłuchać  samych m-1 ( wyglądowo najbardziej wpasowały by sie w salon) ale podejrzewam ze m-1 same nie zagrają tak jak w/w głośniki. Jakie jest moje pytanie? Czy rzeczywiście dla dużych głośników podłogowych potrzeba większej odległości od ścian? Dla mnie jako laika 705 tki zagrały hmm bardziej czysto ,z mniej dominującym basem i większa szczegółowością w górnych zakresach. Za to 603ki grały hmm bardziej „efektownie” nie wiem czy umiem przelać tutaj swoje odczucia. Zmierzam do tego czy przy 95 % oglądaniu filmów elegancja 705 będzie równie fajna na cały seans jak „efektowność” 603? 🤔 (im dalej w las tym gorzej” zostaje przy B&W z względu na wygląd 😂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie Ci wyjdź poza salony Top HiFi. To pierwsza rada.

Jakiej wielkości masz to pomieszczenie?

5m to jednak sporo.

I tak. niższa seria 6 gr tak bardziej rozrywkowo. Kinowo. 7ki są nieco bardziej uspokojone.

Skoro zostajesz przy Bowersach to nie zostaje Ci nic jak własny odsłuch. No bo co Ci z naszych porad? :)

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...