Skocz do zawartości

słuchawki bezprzewdowe


Recommended Posts

Witam,

nie wiem czy trafiłem na odpowiednie forum, ale nie mogę się zdecydować.  Szukam słuchawek  wokółusznych bezprzewodowych do tak mniej więcej 400zł mogę dołożyć do tych 450 zł jeśli będzie warto.  Najlepiej w miarę neutralne brzmienie, nie potrzebuję anc. Chciałbym ich używać z telefonem i okazjonalnie z komputerem, wiec fajnie byłoby mieć złącze jack ale zawsze można dokupić moduł bluetooth. Myśłałem o poniższych modelach :

-senheiser hd 350bt

-Edifier W860NB

-Philips TAPH805

-Edifier W828NB

jakies opinie albo pomysly ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że bardzo dobre są w tym przedziale cenowym MEIZU HD60 https://pl.aliexpress.com/item/1005001610796815.html . Wersja bez ANC jest dużo tańsza, a wykonanie i jakość dźwięku bardzo dobra. Wadą jest to że niezbyt dobrze nadają się na duże głowy. Ich niska cena jest spowodowana chyba głównie popytem na nowszą wersję z ANC i innymi przetwornikami. Moim zdaniem wypadają bardzo dobrze w swojej cenie już jako słuchawki przewodowe. Jako bezprzewodowe są również bardzo dobrze dopracowane. Obsługują kodeki wysokiej jakości dźwięku bluetooth i szybkie ładowanie przez USB-C. W komplecie jest przydatne sztywne etui i 2 kabelki  już dość przeciętnej jakości. Starsze, nauszne HD50 mimo że bez naturalnej skóry, były całe z metalu i miękkiej skóry proteinowej z nieco bogatszym wyposażeniem i lepszej jakości również metalowymi wtyczkami kabelka, jednak tylko przewodowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie dokonałeś zakupu, to bez sprzecznie zainteresuj się Audio Technica ANC700BT. Mamy je w bardzo dobrej cenie! https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/audio-technica-ath-anc700bt-czarny.html

-399 zł! Gdzie wcześniej sprzedawaliśmy je po 699 zł. To dobrej klasy słuchawki, dobrze leżą na głowie, są lekkie. Dźwięk masz otwarty, szeroki. Jest to opcja dość uniwersalna i godna sprawdzenia, zapraszamy Cię na testy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...