Skocz do zawartości

Słuchawki przewodowe nauszne do 500/600 + wzmacniacz przenośny do 300 zł.


Recommended Posts

Witam.

Poszukuję słuchawek jak w temacie. Przewodowe. Nauszne. Zamknięte. Coś co będzie dobrze działało podpięte do telefonu. Docelowo chcę dokupić również mały wzmacniacz przenośny.
Poprzednie jakie posiadałem to Sennheiser HD 569. Podobało mi się jak grały ale szukam czegoś o jaśniejszym brzmieniu.
Czy AKG K361/K371 albo Beyerdynamic DT 770 Pro (32 Ohm) albo coś z Audio-Technici się znajdzie pasującego do tematu?
Co do wzmacniacza to co byście polecili do 300 zł?

Edytowano przez eMBe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jeśli szukasz jaśniej brzmiących słuchawek, to chyba sam musisz posłuchać. Chyba tylko AKG K371 spełniły by to oczekiwanie z wymienionych. Spróbował bym raczej którejś z nowszych edycji Brainwavz HM5 lub którychś z nimi spokrewnionych słuchawek. Co do wzmacniacza zależy jak bardzo chcesz przenośny i gdzie ma być używany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio-Technica ATH-AVC500 nie znam. Musiałbyś ich posłuchać sam. Wydaje mi się że były to jakiś krok w tył po Sennheiser HD 569. W salonach często polecą Ci coś ponad budżet jaki przewidujesz, że ponoć warto zawsze dołożyć :)  i często to działa. W innych działach na forum też często tak jest, że ktoś szuka czegoś w określonym budżecie, a potem ten budżet ostatecznie mocno rozciąga :) . Ludzie zwykle szukają słuchawek z zaznaczonym dość mocno basem i takich jest najwięcej.  Sennheiser HD 569 mają opinię słuchawek grających głównie środkiem pasma i tak grają zwykle droższe modele tego producenta. Ludzie którzy szukają słuchawek o jasnym brzmieniu często wybierają konstrukcje otwarte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...