Skocz do zawartości

NAD 316 V2 BEE JAK GO PODLACZYC POD PC ???


versusdarek

Recommended Posts

Witam,pytanie od laika jak.podlaczyc wzmacniacz NAD 316 bee pod pc ,bo chciałbym.zeby pc był.zrodlem.dzwieku czy poprostu kupic jakiś odtwarzacz CD, i jeszcze jedno pytanie czy potrzeba do tego DAC jeszcze kupic czy nie???? KOLUMNY ELAC  6 .2   Dzieki CHŁOPAKI !!

Edytowano przez versusdarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • versusdarek changed the title to NAD 316 V2 BEE JAK GO PODLACZYC POD PC ???

W tej sytuacji, najlepszym wyborem, byłby zakup DAC-a. Widziałbym (nie dużym kosztem) zakup Audioquest Dragonfly Black https://www.tophifi.pl/sluchawki/wzmacniacze-sluchawkowe/audioquest-dragonfly-black.html

-do tego dokupujesz przewód jack-2rca i łączysz to z komputerem. Efekt będzie duży! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podłączenia NADa z komputerem czy TV potrzebujesz DACa. Jeśli chciałbyś zachować muzykalność to polecam zwrócić uwagę na Topping E30. Większą przestrzeń oraz precyzję z mocniejszą górą zapewni model D50s. 
Zdrowym środkiem byłby Cambridge Audio DAC Magic 100, do którego w przyszłości możesz dokupić zasilacz liniowy. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Cześć, mam podobny zestaw NAD C316 + Debut Reference B6 i też szukam DACa. Mam już Audio Pro LInk 1, oprócz tego chcę podłączyć komputer i TV. Czy DAC polecane przez was wyżej będą ok?

Jeśli dobrze rozumiem to kompa mogę podłączyć również po USB, zgadza się?

Aktualnie pod kompa mam podłączony Audiotrak Prodigy Pro Black Edition. Ale wolałbym mieć podpięte wszystko pod jednego DAC a Audiotrak sprzedać. Co o tym myślicie?

Edytowano przez Pawello987
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Jak najbardziej propozycje jakie tutaj padły będą dawać możliwość podłączenia tych wszystkich urządzeń - zarówno Cambridge Audio DAC Magic 100 jak i Topping D30, czy D50s, tylko jeszcze pytanie jest jakiego brzmienia byś oczekiwał od tego systemu?

Takie jakie jest dosyć mi odpowiada. Wysunięte na pierwszy plan wysokie tony, później niskie tony. Średnica trochę schowana, nie obraziłbym się gdyby była trochę bardziej słyszalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...