Skocz do zawartości

Odtwarzacz sieciowy z CD USB


bikerzydu@op.pl

Recommended Posts

Yamaha CD-NT670D jest częścią zestawu Pianocraft MCR-N670D. Nieprecyzyjnie się wyraziłem, przepraszam. Te które wymieniłem wcześniej są chyba najtańsze, ale pewnie można dostać używane.

Inne rozwiązanie to jakiś odtwarzacz CD z wejściem cyfrowym, który mógłby pracować jako DAC + tani streamer do tego np. malinka lub coś podobnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Obdzwonilem wszystko w pl i nie ma Yamahy na stanie,nie wiadomo czy będzie jeszcze ,bo już wycofany ten model .

Używka jedna się pojawiła i jedzie już do mnie razem ze wzmacniaczem z kompletu.zobaczymy jak to zagra.

Z za granicy się boje ,bo teraz PayPal mnie okradł .kupiłem na eBay magnata ma1000,gość zaczął kręcić,oddał wpłatę a PayPal tak przewalutowal że 300zl w plecy .kurs euro w NBP wzrósł a na PayPal spadł .zgłosiłem do UOKiK sprawę,ale nie wiem czy coś z tego będzie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw podłączony ,wzmacniacz jednak budżetowy.

I powiem,że zmieniłem zdanie,że kolumny zmieniają dźwięk w większym stopniu od wzmacniacza .pół na pół.

Ten porównując z marantzem gra płasko ,ciut ciepłej ale do stereofonii,sceny i przestrzeni brakuje mu bardzo ,bardzo dużo .

Także streamer zostanie,wzmacniacz na portal i trzeba na odsłuchy się umawiać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...