Skocz do zawartości

Czy warto


jams231

Recommended Posts

Zapytaj może najpierw w sklepie o dostępność w/w subwoofera. Jak dużą powierzchnię ma pomieszczenie, w którym ma grać i czy bardziej do KD lub stereo? Poniżej masz dobry subwoofer, ale musiałbyś się trochę pobawić z ustawieniami.

https://audioexpert.pl/velodyne-wiq-10-subwoofer-aktywny-z-opcja-bezprzewodowa-outlet-p-2985.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To obecnie jego cena.

Po wejściu modeli PRO ten z poprzedniej linii po prostu straciły na cenie.

https://www.infoaudio.pl/artykul/1925,svs-sb-2000-black-ash-niepowtarzalna-okazja-na-black-friday

A trzeba je wyprzedać szybko aby nie było az takiej różnicy względem 2000 PRO.

Na 15 metrach zagra to dobrze.

Pozdrawiam

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

To obecnie jego cena.

Po wejściu modeli PRO ten z poprzedniej linii po prostu straciły na cenie.

https://www.infoaudio.pl/artykul/1925,svs-sb-2000-black-ash-niepowtarzalna-okazja-na-black-friday

A trzeba je wyprzedać szybko aby nie było az takiej różnicy względem 2000 PRO.

Na 15 metrach zagra to dobrze.

Pozdrawiam

Piotr

 

No bo się okazali s4home że już tam nie mają tego subwoofera właśnie pan dzwonił i przepraszał mnie. Ale poszukam gdzie indziej. Dzięki s4home za link pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na stronie jeszcze był, a w rzeczywistości już brak na stanie. W sumie niezły z Ciebie gość, bo najpierw kupujesz, a później pytasz czy warto? Można i tak, ponieważ kupując przez internet masz prawo zwrotu, jakby się nie sprawdził. No nic, życzę powodzenia w poszukiwaniu nowego subwoofera.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukałem wersję svs sb 1000 pro. A że wyczaiłem wersję sb 2000 za tą samą cenę (No ale pracownik wprowadził mnie w błąd bo nie wiedział że już nie mają na stanie. A wczoraj było święto) To myślałem że wersja sb 2000 będzie dużo lepszą opcją za te same pieniądze co sb1000 pro.Ja mogę go mieć za 2599 złotych u nas w sklepie mają za tyle. I o sb 1000 pro  bardzo dużo dobrych opini czytałem. W 15.m2 napewno zagra mocno. Sporo osób uważa że svs sb-1000 pro do 3000 złotych to najlepszy subwoofer zamknięty na rynku. 

4 godziny temu, Kubakk napisał:

Autor kupił wersje starą bez PRO ? I się cieszy ,że w dobrej cenie ? ;) 

Znajdę czas to opisze mój nowy sub svs , 1000PRO w większym pomieszczeniu ... większy / bez dsp i apki do 15m^2 nie ma sensu i się autor o tym dosyć szybko przekona ;) 

A ciekawy jestem jakie są Twoje wrażenia z korzystania z tego subwoofera

 

Nie potrzebnie się chwalilem że kupiłem go 😁

Edytowano przez jams231
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...