Skocz do zawartości

Ile można... trzeba... warto wydać na sprzęt audio?


RoRo

Recommended Posts

@dorsz @Inżynier Mamoń Ukryłem post Dorsza "o goleniu intymnych części ciała mężczyzn i wysyłaniu do przedszkola". Ja wiem, że Dorsz ma poczucie humoru rodem ze Szkocji, gdzie kraciaste męskie spódniczki noszone bez bielizny przez facetów to standard ale nie każdy użytkownik forum ma podobną wrażliwość i poczucie taktu.

Ukrywanie postów to prawo moderatora i proszę mnie nie straszyć kk. Stwierdziłem, że pewna granica dobrego smaku została przekroczona i zareagowałem. Ukryty post nie zawierał żadnej merytorycznej treści więc proszę nie jęczeć i nie zaśmiecać ciekawego wątku spamem. Każdy kolejny post na ten temat będzie usuwany, a te powyżej nie związane z tematem wątku posprzątam jutro jak przekaz dotrze do zainteresowanych osób.

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fafniak napisał:

Czyli jesteś pewny że w ślepym teście rozpoznasz na którym zasilaczu gra RME ?

Ja nie wiem, ja głuchy jestem...ale WAŻ poznała 🙄

Mnie bardziej piski wkurzaly

A poważnie słychać różnice 

A czy poznasz to publicznie przy kimś? Cholera wie, na planie filmów dla dorosłych co 10 się sprawdzi, więc myślę że to istotna przyczyną porażek ślepych testow

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Inżynier Mamoń napisał:

Marcin, proszę... Lubię Cię czytać czasem ale to teraz tutaj jest nierealne. 

Szanuję Twoje wrażenia niemniej. 

Usbridge signature też za nabyłem z dobrodziejstwem inwentarza (wkurwia mnie ten lps bo się grzeje i muszę go wyłączać jak wychodzę z domu) 

I bridge na ładowarce z Rpi 4 (maliny) gra gorzej od mojego tv, na tym badziewnym chińskim, grzejącym się liniowcu na Talemie gra lepiej od mojego audiofilskiego TV (no czary mary normalnie) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Inżynier Mamoń napisał:

Fajna zabawa. Chociaż się pogubiłem to kibicuję 👍

Bo ja mam wrażenie że zarówno kablarze i antykablarze mają trochę racji... 

Kiedyś postawiłem kolumny na takich plastikowych kapsułkach od ochrony mebli. 

Miesiac walczyłem z DSP różne krzywe itp i nic mi się nie podobało (fajnie się za to kolumny przesuwało) po miesiącu wpadłem na pomysł powrotu do korka i wróciło dobre granie 🙄

Dodam że w pomiarach oczywiście żadnej różnicy która bym zauważyć mogl

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...